Evangelista „Cyborg” Santos przekazał swoje trofeum z ostatniej walki dla PRIDE w 2006 roku na szczytny cel. Brazylijczyk sprzeda nagrodę, którą otrzymał za wygraną w pojedynku z Yosuke Nishijimą na gali PRIDE: Final Conflict Absolute we wrześniu 2006 roku. Wszystkie środki ze sprzedaży przekaże na rzecz poszkodowanych przez epidemię koronawirusa w swoim rodzinnym mieście, Rondonopolis w Mato Grosso w Brazylii.

Santos (21-18 MMA) poddał Yosuke Nishijimę w mniej niż cztery minuty na gali japońskiej organizacji. Poza organizacją PRIDE, w swojej karierze występował w m.in. Strikeforce czy Bellator. W przeszłości zawodnik mierzył się z Nickiem Diazem, Melvinem Manhoefem, Mauricio „Shogun” Ruą czy Gegardem Mousasim. „Cyborg” przeszedł na sportową emeryturę w 2017 roku po druzgocącej przegranej przez latające kolano z Michaelem Pagem, po której doznał poważnego urazu czaszki.

Ajude-nos na divulgação dessa causa nobre, compartilhando no teu perfil, marcando amigos e enviando no whatsapp.Link do leilão: https://ebay.to/2Sf4JQeQUE DEUS ABENÇOE A TODOS! 🙏🏻//Help us sharing the video, tagging your friends. God bless all of you 🙏🏻ebay link: https://ebay.to/2Sf4JQe

Publiée par sur Lundi 27 avril 2020

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.