Organizacja EFM SHOW odsłania kolejne karty. 11 września na gali w Bułgarii naprzeciwko Igora Michaliszyna stanie doświadczony Jivko „The Bulgarian Ripper” Stoimenov.

25-letni Igor Michaliszyn (8-2) znany jest z tego, że prawdziwe show robi w klatce, a nie poza nią. Udowodnił to choćby podczas gali EFM Show w Łodzi, gdzie poddał faworyzowanego Georgiego Valentinova. To zwycięstwo wywindowało Igora w polskich i europejskich rankingach. Teraz umiejętności zawodnika z Rzeszowa zweryfikuje „Bułgarski Rozpruwacz” – Jivko Stoimenov (12-4). Stoimenov przyjaźni się z Valentinovem i chce wziąć odwet za porażkę przyjaciela, broniąc jednocześnie honoru Bułgarii. Głód zwycięstwa jest tym większy, że Jivko swoją ostatnią walkę przegrał. W pojedynku o pas podczas gali GMC Fight Night musiał uznać wyższość Marcela Grabińskiego, zawodnika którego zdyskwalifikowano, gdy walczył z Mateuszem Piskorzem. Piskorz został wtedy czempionem EFM w wadze półśredniej.

Zanim jednak Michaliszyn i Stoimenov wejdą do klatki w Bułgarii, znajdą się w niej niepokonani Arkadiusz Kaszuba (2-0) i Dawid Wiśnios (1-0). Wieloletni reprezentant Polski w kickboxingu swego ostatniego rywala skasował obrotowym kopnięciem na wątrobę. To była druga walka dla EFM, którą ten zawodnik zakończył przed czasem. Był to także drugi pojedynek, w którym z chirurgiczną precyzją Kaszuba rozbijał przeciwnika w stójce. W jakiej formie Kaszuba będzie na gali w Bułgarii? To właśnie sprawdzi Wiśnios. Trenujący na co dzień w irlandzkim Fantom GYM & MMA Club fighter dał walkę wieczoru na gali EFM 4, gdzie przez techniczny nokaut pokonał Paula Saiera. W tamtym pojedynku Wiśnios pokazał, że posiada niezrównane serce i charakter wojownika. A to jest gwarantem sporych emocji podczas rywalizacji z Kaszubą!

Na gali EFM Show 2 w Bułgarii do klatki powraca legenda sportów walki – Michał Materla (29-8). Rywal polskiego wojownika zostanie ogłoszony wkrótce. Transmisja z gali EFM Show 2 tylko w PPV.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

zielony666

PRIDE FC
Heavyweight

7,081 komentarzy 27,489 polubień

Materla walczy z mocnym TBA ponoć i już odlicza dni do gali.

Odpowiedz 1 Like

Djuk94

Shark Fights
Heavyweight

1,356 komentarzy 1,286 polubień

Ten Jivko wygrywał tylko z plackami, a przejebywał każde poważniejsze starcie jakie dostawał, Michaliszyn się raczej po nim przejedzie xD

Odpowiedz 1 Like

Vvallachia

UFC
Middleweight

12,814 komentarzy 27,078 polubień

Materla walczy z mocnym TBA ponoć i już odlicza dni do gali.

TBA to jest dopiero gangster. Walczy z każdym wszędzie (jak nie wypada z walki) :muttley:

Odpowiedz 1 Like

K
KostaKurta

Oplot Challenge
Middleweight

106 komentarzy 100 polubień

Gówniana gala sie szykuje

Odpowiedz 1 Like

Assocati

Bellator
Welterweight

4,396 komentarzy 4,994 polubień

Gówniana gala sie szykuje

Czyli wszystko w normie.

Odpowiedz 2 polubień

vast

Bellator
Light Heavyweight

4,690 komentarzy 7,941 polubień

Dzivko StoiMieZnów

Odpowiedz polub

Kuba

Oplot Challenge
Heavyweight

181 komentarzy 359 polubień
flyingleb

EFC Africa
Heavyweight

3,040 komentarzy 8,155 polubień

Ciekawe czy płacą Bułgarom tyle ile Bułgarkom. przy drodze.

Walka 50

Sprzedanie walki werdykt 100

Sprzedanie walki KO 150

Odpowiedz 2 polubień