Pięściarska stajnia — Matchroom Boxing nie pokusi się o kontrakt dla Terence’a Crawforda. Mistrz wagi półśredniej obecnie nie jest zrzeszony z żadną grupą promotorską i oczekuje na oferty.

34-letni Terence Crawford opuścił Top Rank i jest wolnym agentem na bokserskim rynku. Amerykanin w ciągu ostatnich lat zbudował solidny rekord 38 zwycięstw bez porażki. Teraz przymierzany jest do pojedynku unifikacyjnego z Errolem Spencem Jr, jednak do tej walki nie dojdzie pod przewodnictwem Eddiego Hearna.

Problem z Crawfordem jest taki, że jest drogi. Mój konkurent — Bob Arum sam powiedział, że za jedną walkę Terence może kupić willę w Beverly Hills — mówi Eddie Hearn dla iFL TV.

To jest biznes, Top Rank płacił mu dobre pieniądze, ale je stracili. Dodatkowo nie mogli znaleźć mu głośnych starć z mistrzami, nie byli w stanie doprowadzić do unifikacji.

Ja sam nie mam walk dla Crawforda. Co z tego, że byłbym w stanie załatwić spotkanie z Errolem Spencem? Ale co potem? Jakiej furtki szukać dalej? Po prostu w wadze półśredniej nie mam dla niego wyzwań.

Tym samym po słowach prezesa grupy Matchroom Boxing wiemy, że w grze pozostaje jeszcze grupa Premier Boxing Champions i to ona najprawdopodobniej złoży kolejną ofertę mistrzowi. Znakomity Crawford w ostatnim boju odprawił przed czasem Shawna Portera i potwierdził, że jest gotowy na kolejne pasy. Mimo wszystko nie jest aż tak popularnym zawodnikiem, aby stajnie bokserskie walczyły o podpis.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.