Do nietypowego spotkania twarzą w twarz doszło z udziałem bohaterów walki wieczoru Bare Knuckle FC 56. Mike Perry oraz Eddie Alvarez postanowili przetestować swoją odporność, obijając wzajemnie korpusy.

Gala Bare Knuckle FC 56 odbędzie się 2 grudnia w Salt Lake City. Podczas wydarzenia dojdzie do starć na gołe pięści. Galę uświetni rywalizacja z udziałem byłych zawodników UFC. Mike Perry zmierzy się byłym mistrzem w osobie Eddiego Alvareza. Podczas wydarzenia zawalczą ze sobą byli zawodnicy wagi ciężkiej UFC. Ben Rothwell zmierzy się z byłym pretendentem do pasa KSW, Toddem Duffee.

Dzisiaj przed walką na gołe pięści spotkali się Perry z Alvarezem. Zawodnicy postanowili zmierzyć się ze sobą i zadawali sobie ciosy na korpus. Poniżej nagranie z udziałem dwóch byłych zawodników organizacji UFC.

Obydwaj pozostają niepokonani w walkach na gołe pięści. Perry wygrał od ubiegłego roku trzy starcia. 32-latek pokonywał kolejno Juliana Lane, Michaela Page’a oraz Luke’a Rockholda. Z tym ostatnim wygrał na kwietniowej gali. Podczas tego samego wydarzenia zadebiutował w nowej dla siebie formule sztuk walki Alvarez, który pokonał innego byłego zawodnika UFC, Chada Mendesa.

Eddie to były mistrz wagi lekkiej amerykańskiego hegemona, natomiast Perry rywalizował w organizacji UFC 15 razy. Jego bilans to 7 zwycięstw i 8 porażek.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Remzo
Remzo

Maximum FC
Lightweight

1,504 komentarzy 1,389 polubień

Alvarez powinien brać ze sobą dodatkowe koszulki :roberteyeblinking:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

5,932 komentarzy 23,293 polubień

Alvarez powinien brać ze sobą dodatkowe koszulki :roberteyeblinking:

Edek pewnie specjalnie robi podjazdy żeby załatwić sobie chałturę na boku w reklamie antyperspirantu Old Spice'a :beczka:

Odpowiedz 2 polubień