Paige VanZant podczas UFC 251 walczyła o być albo nie być w największej organizacji MMA na świecie, ponieważ na koncie pozostawała jej ostatnia walka w kontrakcie. Cóż, po przegranej z Amandą Ribas w Abu Zabi, Amerykanka pożegnała się z UFC.

Teraz szuka pracodawcy, jednak w jednym z wywiadów stwierdziła, że aby pozostać w sportach walki musi otrzymać kwotę, dla której warto łamać swoje ręce.

Policzyłam wszystkie pieniądze, jakie zarobiłam w UFC przez 6 lat i wyszło mi, że mając normalną pracę, zarobiłabym tyle samo. Jestem wdzięczna organizacji UFC za wszystko, co dla mnie zrobiła, za możliwości jakie przede mną otworzyła.

To musi być kwota, dla której warto łamać sobie ręce, wchodzić do klatki, krwawić i poświęcać się.

Jak się okazuje, taką ofertę mogła złożyć organizacja Bare Knuckle Fighting, która pod swoją banderą zrzesza najlepszych zawodników walczących na gołe pięści.

Słyszałem, że są rozmowy w sprawie zakontraktowania VanZant w BKFC — napisał jeden z dziennikarzy na Twitterze.

Mogę potwierdzić, że są prowadzone rozmowy, pracuję dla Bare Knuckle. Zapytałem Davida o opinię na temat twojego wpisu, ponieważ dwa tygodnie temu rozmawiał ze mną, czy warto zakontraktować Paige. Dzisiaj odpowiedział, że na razie rozmawiają, ale nie ma żadnych konkretów.

Należy dodać, że o potencjalnym angażu zawodniczki myśli także głowa Bellator MMA — Scott Coker. Kto zatem wygra wyścig po głośną w mediach społecznościowych VanZant?

Wiecie co, będę szczery – nie mieliśmy jeszcze poważnej rozmowy biznesowej. Z pewnością mamy dobrą relację z jej mężem, trenerami, menadżerami więc na pewno się do niej odezwiemy. Teraz pewnie potrzebuje czasu po podróży. Z tego, co słyszałem, to nie była to jakaś super zabawa. Słuchajcie, czy chcę robić biznesy z Paige VanZant? Tak, na pewno z nią porozmawiamy. Powiem tak – zrobimy wszystko, żeby odbyć poważne rozmowy biznesowe w najbliższej przyszłości — skomentował Coker.

30 KOMENTARZE

 1. Ma pretensje, że zarabia na walkach tyle co Grażyna w warzywniaku, a przecież w walce są kontuzje, co chwila złamana ręka.

  Już wiem co zrobię! Podpiszę kontrakt na walki dla BKF. :razz:utinlaugh:

  Widzę, że kolor włosów u niej to nie przypadek.

 2. I takie są skutki jak chłop nie leje baby,  szuka potem wrażeń na miescie.  Dlatego pamiętajcie lejcie swe kobiety bo inaczej pójdą na mma i wleja potem wam. 😉

 3. Pewnie dostała tam dobra ofertę,  wiem ze nie ma co porownywac tego szona do Tysona ale Mikeowi oferowali 20 baniek wiec jej może zaoferowali milion.

  Szmula to sobie przekalkulowala ze do 3 miesięcy pysk się jej zagoi i ze to dobry deal

 4. Idiotka :korwinlaugh: nie chcę w rękawicach za małe pieniądze bo zdrowie ważniejsze , a prowadzi negocjacje w sprawie walk bez rękawic:waldeklaugh:

 5. Pytanie do ekspertów. Czy porno z pociętymi na ryju laskami to chodliwy temat?

  Kolega mowi, ze nigdy na cos takiego nie trafil.

  Moze PVZ szuka swojej niszy?

  Jakiś potencjał jest:

 6. Bare Knuckle to dla takiej laski najlepsza droga do zakończenia "kariery".

  Dwie walki i będzie wyglądała jak kartofel.

 7. taka ogorzyca jak bec rawlings zdobyła pas bkfc to tym bardziej vanzantowa sobie poradzi

  Ale kosztem ryja, zapominasz kolego, że Bec nie miała za wiele do stracenia

  :razz:utinlaugh:

 8. Nie widzę Jej w ogóle w tym jak i Moim zdaniem nie będzie pasować do tej branży. Sto razy lepiej będzie, gdy weźmie udział w walce grapplerskiej z JJ na warunkach topless :lol:.

 9. Ale kosztem ryja, zapominasz kolego, że Bec nie miała za wiele do stracenia

  :razz:utinlaugh:

  ze niby vanzantowa to jakaś piękność?

 10. ze niby vanzantowa to jakaś piękność?

   Żadna tam piękność, ale poziom średni, ma coś do stracenia,

  Bec to dziwadło wytatuowane i pokolczykowane jak krowa.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.