Donald Cerrone (MMA 35-11, 1NC), który w najbliższą sobotę stoczy swoją kolejną walkę w największej organizacji na świecie, w rozmowie z MMA Junkie wypowiedział się na temat potencjalnego zestawienia z Conorem McGregorem (MMA 21-4), o którym głośno było już od dawna.

Nie zamierzam na niego czekać. staranie z mojej strony o takie starcie się skończyło, to koniec.

„Kowboj” zapytany o to, czy kiedykolwiek dojdzie do jego walki z Irlandczykiem, odpowiedział krótko.

Kocham moją pracę, uwielbiam walczyć. Kto to wie człowieku. jeżeli dostanę ofertę takiej walki, to oczywiście ją przyjmę. jeśli nie? zawalczę z kimś innym. nie ma to dla mnie znaczenia.

Donald Cerrone swoją kolejną walkę stoczy już najbliższy weekend. Przeciwnikiem Amerykanina w walce wieczoru gali w Kanadzie będzie Al Iaquinta (MMA 14-4-1).

10 KOMENTARZE

 1. Widocznie nie zasłużyłeś

  Pisać, że Kowboj nie zasłużył na walke z conorem to już trzeba być dobrze odklejonym od rzeczywistości

 2. Kowboj niech nadal robi swoje (czyli to, czym zasłużył sobie na status legendy), a ten drugi? Niech (jak juz zejdzie z ciągów alko/narko) nadal prosi o walki, gdzie będzie mógł dostać wpierdol i przy okazji zarobić trochę grosza. :tiphatb:

 3. Przynajmniej Al Iaquinta to sportowe wyzwanie a nie z tym łachem konorem. Bez rozgłosu i zbędnych szopek. Będzie trudniej bo Al to prawdziwy czynny trenujący zawodnik. Trzymam kciuki za Donalda

 4. Conor McGregor has been credited as a key factor in helping Irish whiskey surpass the $1 billion milestone in US sales for the first time. The UFC star launched his Proper No Twelve whiskey brand this year and the sales of Irish whiskey in America rose by 12 per cent, according to the Distilled Spirits Council. McGregor sold out six months worth of his whiskey in the States in its first ten days of sales.  Wracaj Conor obijać bumów, bo hajs ci się od ćpania kończy…

 5. Pisać, że Kowboj nie zasłużył na walke z conorem to już trzeba być dobrze odklejonym od rzeczywistości

  :childcry:

  :watchingyou:

 6. Jebac conora rudego i cale whisky jego.

  Niech popadnie w niepamiec i zostanie tylko przykrym wspomnieniem, czyms jak brazowy slad w kiblu po wielkiej dwojce.

 7. Co to znaczy zasłużyć na walkę? Rudy nie chce z nim walczyć i tyle w temacie. Kowboj walczył dla UFC, niech UFC go doceni i da walkę o pas, albo coś ten deseń.

 8. Nikt normalny na McRudego i jego humorki hajsem skażone nie będzie czekać. Ju Ef Si Z Daną Łajtem na czele najlepiej powinny go w ogóle go wywalić i tak samo dać sobie z nim spokój.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.