Dillon Danis narożnik Conora McGregora

Już w tę sobotę Conor McGregor (21-4) powróci do oktagonu UFC. Najprawdopodobniej jednak przy jego boku nie zobaczymy Dillona Danisa. Amerykanin od 2016 roku regularnie gościł w narożniku Irlandczyka, jednak po bójce z Khabibem Nurmagomedovem  na  UFC 229 został ukarany grzywną i nie może dalej wspierać ”Notoriousa” spod oktagonu. Jest jednak jedno ”ale” – sytuacja może się zmienić, kiedy zostanie uregulowana odpowiednia należność.

Nawiązując do Boba Bennetta (Dyrektor NSAC – przyp.red.) Dillon jest winien $7,500 stanowi Nevada, nie komisji za bójkę po walce McGregora z Khabibem na UFC 229. Nie będzie mógł wykonywać pracy w narożniku Conora na UFC 246, dopóki nie zapłaci grzywny.

Danis w jednym z wywiadów, dokładnie w rozmowie z ”The Schmo” poruszał temat zajścia z Rosjaninem.

Niczym mnie wtedy nie trafił. Gość jak skakał, to niczego nie widział. Trafiłem go prawym i podbródkowym. Chciałem go jeszcze złapać, ale on uciekał. Wtedy chyba wszyscy już dostali po strzale przez ten chaos, nikt nie widział, w kogo uderza. Khabib mnie nawet nie ruszył.

30 KOMENTARZE

 1. A na chuj tam ten ulung. Tak samo na chuj jakiś Drake czy inny pajac to nie wiem. Bardziej mnie martwi nieobecność GOATa Artema.

  :joe::wtf2:

 2. Ostatnio chciał milion dolarów postawić na swoją wygraną, a nie ma siedem patyków na zapłacenie kary? :waldeklaugh:

 3. Jakiś Dzikus wyskakuje z klatki, ten mu po prostu oddał i ma jakąś karę płacić? To jest żart. To była bandycka napaść gangu z Dagestanu.

  Teraz to już chuj

  Donald go podda

  Nie ma danisa to już nie ma nic

 4. Dillon Danis nie znajdzie się w narożniku Conora McGregora dopóki nie zapłaci kary

  A kogo obchodzi jakiś Dildos?:joanawhat:

  Przecież do klatki wejdzie sam Kruuuuul,więc cała uwaga i tak będzie na nim skupiona:antonio:

 5. Jakby nie patrzeć to on został zaatakowany, więc nie wiem za co ma niby płacić

  Pewnie za ten prawy i podbródkowy…

 6. A kto krzyczał "fucking Muslim rat"?

  No ale patrz jak można nazwać gości którzy atakują gościa np Lobova w 10 bo jeden na jeden brak odwagi mi się zawsze kojarzyli z szczurami

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.