Najlepsza organizacja MMA na świecie podczas wczorajszej gali UFC 274 poinformowała o dodaniu nowego członka do Galerii Sław. Szczęśliwcem tym został były podwójny mistrz UFC, a obecnie komentator, Daniel Cormier.

Podczas gali UFC 274 w przerwie pomiędzy walkami, organizacja poinformowała o dodaniu „DC” jako nowego członka Galerii Sław. Komentujący wczorajsze wydarzenie Cormier, nie krył z tego powodu wzruszenia przed kamerami.

Daniel Cormier to były mistrz kategorii półciężkiej oraz ciężkiej organizacji UFC. Łącznie na swoim koncie ma wygranych sześć pojedynków o pas. W swojej karierze przegrywał tylko z najwybitniejszymi zawodnikami organizacji, Jonem Jonesem oraz Stipe Miociciem. Cormier to również jeden z trzech zawodników organizacji obok Amandy Nunes oraz Henry’ego Cejudo, którzy zdobyli pasy dwóch kategorii wagowych i obronili obydwa. Łącznie w organizacji UFC stoczył 14 pojedynków.

Cormier karierę zakończył w 2020 roku po przegranej trylogii ze Stipe Miociciem. Dla „DC” była to druga porażka z rzędu przeciwko zawodnikowi z Ohio. Cormier podczas kariery pracował jako komentator gal UFC i tę funkcję sprawuje do dnia dzisiejszego.

Były podwójny mistrz zostanie włączony do Galerii Sław podczas Międzynarodowego Tygodnia Walk, który będzie miał miejsce w lipcu w Las Vegas.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Endrju Golara

BAMMA
Welterweight

926 komentarzy 1,972 polubień

Jak najbardziej zasłużenie :applause:

Odpowiedz 3 polubień

jd0490

KSW
Lightweight

5,166 komentarzy 7,507 polubień
Assocati

Bellator
Welterweight

4,315 komentarzy 4,766 polubień

Legendą prawdziwą nigdy nie będzie, Jones zawsze nad nim.

Odpowiedz 1 Like

vast

Bellator
Heavyweight

4,843 komentarzy 7,703 polubień

Za śmianie się z janka powinien kutasa w jape dostać!

Odpowiedz 1 Like

MrRoshi

UFC
Lightweight

9,154 komentarzy 20,155 polubień
The KIng

BAMMA
Flyweight

725 komentarzy 790 polubień
B.I.G Makumba

ONE FC
Welterweight

2,413 komentarzy 2,697 polubień

no grubemu się nie poszczędziło że trafił na skoksowanego Bonsa. Ale należy mu się mimo bycia chujowym komentatorem(niech się jebie za Janka::jondance::) ale jeden z najlepszych zapaśników w historii UFC

Odpowiedz 6 polubień

Komentator Internetu

ONE FC
Light Heavyweight

2,529 komentarzy 4,745 polubień

Swego czasu naprawdę bardzo mocny zawodnik. Jones pokonał go będąc na dopingu co zresztą mu udowodniono poza tym Cormier jak na kategorię ciężką i półciężką to delikatnie mówiąc nie błyszczał pod względem warunków fizycznych(wzrost oraz zasięg).

Odpowiedz 5 polubień

AndJusticeForAll

Maximum FC
Super Heavyweight

1,785 komentarzy 6,722 polubień
ziomeq

EFC Africa
Featherweight

2,768 komentarzy 3,452 polubień

Hall of Fame za ta emotke :DC:

Odpowiedz polub

maras

UFC
Light Heavyweight

14,150 komentarzy 53,401 polubień

Grubego bardzo szanowałem jak był zawodnikiem, ale prawie wszystko zaprzepaścił, kiedy stał się kolejną gadającą głową. I nawet nie mówię już o komentowaniu walk Janka, bo np. w przypadku starcia z Adesanyą, to jako jedyny zachowywał rozsądek, Rogan i Anik pierdolili takie bzdury, że aż zęby cierpły. Chodzi o to, że Cormier zaczął pierdolić wszystko co mu każą, jakby mu zainstalowali prompter w głowie.

Odpowiedz 3 polubień