Były mistrz dwóch kategorii wagowych UFC – Daniel Cormier umieścił emocjonujący wpis w mediach społecznościowych po śmierci Abdulmanapa Nurmagomedova. Rosjanin zmarł w piątek w godzinach popołudniowych wskutek powikłań COVID-19 oraz problemów z sercem.

Zarówno Cormier, jak i ojciec Khabiba mieli wiele okazji do wspólnych spotkań. Grupa młodzieży trenująca pod czujnym okiem DC spotkała się niegdyś z Abdulmanapem w celu wspólnego treningu. Zawodnik AKA postanowił opublikować nagranie z tego wydarzenia.

Mój bracie, modlę się za twoją rodzinę. Twój ojciec zostawił wielką historię, dziedzictwo . Zawsze, kiedy znajdowałem się obok was, czułem tą więź ojca z synem. Wytrenował cię, a ty dałeś mu wiele pięknych chwil. Kocham cię bracie. W domu przytul swoją matkę, dzieci i żonę, masz w nas wiele wsparcia. To nagranie pokazuje, kim był Abdulmanap — trenował z moimi dzieciakami przed UFC 187. Mógł podchodzić do każdego — małego czy dużego. Nigdy nie zapomnę tych chwil. Spoczywaj w pokoju Abdulmanapie, pewnego dnia spotkamy się ponownie.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.