Czołowy zawodnik kategorii lekkiej UFC, Michael Chandler, wypowiedział się w pozytywnych słowach o swoim szefie, Dane Whicie. „Iron” pochwalił 53-latka za swoje poświęcenia dla amerykańskiej organizacji.

Michael Chandler zmierzy się w najbliższym starciu z Dustinem Poirierem na UFC 281 w listopadzie. Obydwaj zawodnicy dają emocjonujące walki, a pikanterii temu zestawieniu dodaje również fakt iż obydwaj panowie nie mają najlepszych relacji. Co chwila jeden albo drugi kierował nieprzychylne słowa pod adresem rywala w wywiadach. Doszło nawet do starcia między nimi podczas gali UFC 276, gdzie musiała interweniować ochrona.

Amerykanin w rozmowie z Valuetainment Short Clips wypowiedział się na temat swojego szefa, Dany White. Chandler pochwalił 53-latka za swoje podejście oraz tego ile poświęca dla organizacji UFC. „Iron” postanowił porównać White’a oraz swojego byłego szefa, Scotta Cokera, z którym współpracował w Bellatorze.

Dana jest na innym poziomie jeżeli chodzi o sławę. To wielkie nazwisko. Kiedy on mówi reszta słucha. Kiedy on przemawia, to jest to całe MMA. On to robi zdecydowanie dłużej. Dana jest trochę bardziej arogancki, natomiast Scott to trochę bardziej powściągliwy, a to są zarówno wady, jak i zalety dla obydwóch. Uważam, że Scott Coker traktuje rozwijanie Bellatora poważnie, ale nie aż tak jak Dana. Tak się z tym identyfikuje, to po prostu jego styl życia. UFC to Dana White, a Dana White to UFC. To piękna rzecz.

Chandler (MMA 23-7) w ostatnim pojedynku wygrał przez nokaut z Tonym Fergusonem podczas UFC 274. Wygrana była dla Amerykanina powrotem na zwycięską ścieżkę po dwóch porażkach odniesionych z Justinem Gaethje oraz Charlesem Oliveirą. Z Brazylijczykiem przegrał walkę mistrzowską. Chandler zajmuje 5. miejsce w rankingu kategorii lekkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Featherweight

8,812 komentarzy 18,334 polubień

A Maciej i ten drugi To KSW
Chandler ty mały nikloszu

Odpowiedz polub

Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

10,114 komentarzy 23,850 polubień
Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

KSW
Heavyweight

6,126 komentarzy 12,634 polubień

A więc Dana White jest w dupie :lesnarhappy:

Odpowiedz polub

G
Guest

Przyszły kat poiriera dobrze mówi

Odpowiedz polub

G
Guest

Rozpoczął lizanko rowa Dany i podkład pod ewentualny powrót do Geriatora po 3 przegranych.
:mamed:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Siwy25_1
Siwy25_1

UFC
Strawweight

7,682 komentarzy 36,788 polubień

Ten to wazelinę lubi :roberteyeblinking:

Odpowiedz polub

Avatar of Grubas
Grubas

UFC
Middleweight

13,044 komentarzy 17,899 polubień

Chandlerowi tylko buty wystaja z dupy Lysego...

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Raven
Raven

Bellator
Middleweight

4,529 komentarzy 16,012 polubień

Ja pierdolę, w szkole też zawsze musiał być jakiś wazeliniarz, co to zawsze najbliżej nauczyciela latał, przytakiwał i spijał słowa z dzióbka. Chandler to ten sam typ dupowłaza. Jakby mógł, to by opędzlował łysemu gałę z połykiem i jeszcze przypalił fajkę El Tomato po wszystkim.
Gardzę:jimcarreyvomit:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

PRIDE FC
Lightweight

6,352 komentarzy 32,321 polubień

Chandler Ty chyba w Polsce nie byłeś, tu co chwila padają rekordy a lada chwila będziemy świadkami największej walki w historii

Odpowiedz polub

Avatar of Dijaz
Dijaz

WSOF
Lightweight

3,202 komentarzy 5,937 polubień

Chandler Ty chyba w Polsce nie byłeś, tu co chwila padają rekordy a lada chwila będziemy świadkami największej walki w historii

Nie no, Chandler mówił, że będzie oglądał Pudziana z Mamedem ale obawia się, że Polsat nie pokaże walki.

Odpowiedz polub