Czołowy zawodnik kategorii lekkiej UFC, Michael Chandler, wypowiedział się w pozytywnych słowach o swoim szefie, Dane Whicie. „Iron” pochwalił 53-latka za swoje poświęcenia dla amerykańskiej organizacji.

Michael Chandler zmierzy się w najbliższym starciu z Dustinem Poirierem na UFC 281 w listopadzie. Obydwaj zawodnicy dają emocjonujące walki, a pikanterii temu zestawieniu dodaje również fakt iż obydwaj panowie nie mają najlepszych relacji. Co chwila jeden albo drugi kierował nieprzychylne słowa pod adresem rywala w wywiadach. Doszło nawet do starcia między nimi podczas gali UFC 276, gdzie musiała interweniować ochrona.

Amerykanin w rozmowie z Valuetainment Short Clips wypowiedział się na temat swojego szefa, Dany White. Chandler pochwalił 53-latka za swoje podejście oraz tego ile poświęca dla organizacji UFC. „Iron” postanowił porównać White’a oraz swojego byłego szefa, Scotta Cokera, z którym współpracował w Bellatorze.

Dana jest na innym poziomie jeżeli chodzi o sławę. To wielkie nazwisko. Kiedy on mówi reszta słucha. Kiedy on przemawia, to jest to całe MMA. On to robi zdecydowanie dłużej. Dana jest trochę bardziej arogancki, natomiast Scott to trochę bardziej powściągliwy, a to są zarówno wady, jak i zalety dla obydwóch. Uważam, że Scott Coker traktuje rozwijanie Bellatora poważnie, ale nie aż tak jak Dana. Tak się z tym identyfikuje, to po prostu jego styl życia. UFC to Dana White, a Dana White to UFC. To piękna rzecz.

Chandler (MMA 23-7) w ostatnim pojedynku wygrał przez nokaut z Tonym Fergusonem podczas UFC 274. Wygrana była dla Amerykanina powrotem na zwycięską ścieżkę po dwóch porażkach odniesionych z Justinem Gaethje oraz Charlesem Oliveirą. Z Brazylijczykiem przegrał walkę mistrzowską. Chandler zajmuje 5. miejsce w rankingu kategorii lekkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

j
jd0490

PRIDE FC
Heavyweight

7,182 komentarzy 13,428 polubień

A Maciej i ten drugi To KSW
Chandler ty mały nikloszu

Odpowiedz polub

jihaad

UFC
Welterweight

9,675 komentarzy 21,987 polubień
Cyklop Schabowy

KSW
Lightweight

5,181 komentarzy 10,466 polubień

A więc Dana White jest w dupie :lesnarhappy:

Odpowiedz polub

ziomeq

Bellator
Light Heavyweight

4,684 komentarzy 6,490 polubień

Przyszły kat poiriera dobrze mówi

Odpowiedz polub

G
Guest

Rozpoczął lizanko rowa Dany i podkład pod ewentualny powrót do Geriatora po 3 przegranych.
:mamed:

Odpowiedz 2 polubień

Siwy25_1

KSW
Welterweight

5,494 komentarzy 22,421 polubień

Ten to wazelinę lubi :roberteyeblinking:

Odpowiedz polub

Grubas

UFC
Middleweight

12,953 komentarzy 17,658 polubień

Chandlerowi tylko buty wystaja z dupy Lysego...

Odpowiedz 1 Like

Raven

Bellator
Bantamweight

3,905 komentarzy 13,320 polubień

Ja pierdolę, w szkole też zawsze musiał być jakiś wazeliniarz, co to zawsze najbliżej nauczyciela latał, przytakiwał i spijał słowa z dzióbka. Chandler to ten sam typ dupowłaza. Jakby mógł, to by opędzlował łysemu gałę z połykiem i jeszcze przypalił fajkę El Tomato po wszystkim.
Gardzę:jimcarreyvomit:

Odpowiedz 1 Like

BogdanJanusz

M-1 Global
Welterweight

3,720 komentarzy 11,512 polubień

Chandler Ty chyba w Polsce nie byłeś, tu co chwila padają rekordy a lada chwila będziemy świadkami największej walki w historii

Odpowiedz polub

Dijaz

EFC Africa
Light Heavyweight

2,958 komentarzy 5,299 polubień

Chandler Ty chyba w Polsce nie byłeś, tu co chwila padają rekordy a lada chwila będziemy świadkami największej walki w historii

Nie no, Chandler mówił, że będzie oglądał Pudziana z Mamedem ale obawia się, że Polsat nie pokaże walki.

Odpowiedz polub