Zawodniczka kategorii muszej UFC, Alexa Grasso, wypowiedziała się na temat planów oraz oczekiwań jakie miał wobec jej Dana White. Meksykanka miała być w oczach szefa UFC gwiazdą na miarę Rondy Rousey.

Grasso w ubiegłą sobotę stoczyła pierwszy pojedynek uświetniający galę UFC. 29-latka pokonała na dystansie pięciu rund Viviane Araujo podczas wydarzenia w Las Vegas. Dla Grasso była to czwarta wygrana z rzędu. Meksykanka w dalszym ciągu pozostaje niepokonana w dywizji muszej, gdzie zajmuje piątą pozycję.

Młoda zawodniczka wypowiedziała się w rozmowie z dziennikarzem, Arielem Helwanim, w programie The MMA Hour o początkach kariery w UFC. Grasso wspomniała, że szef organizacji, Dana White, miał nadzieję na zrobienie z niej odpowiednika Rondy Rousey.

Pamiętam, że Dana chciał zrobić ze mnie meksykańską Rondę Rousey. To bardzo ciężkie spełnić wszystkie wymagania i pójść dokładnie tę ścieżką. Chciałam zrobić coś niesamowitego, osiągnąć te rzeczy bardzo szybko, ale to było ciężkie. Wiem, że miewałam wzloty i upadki, ale wreszcie odnalazłam moją idealna ścieżkę.

Grasso (MMA 15-3) w organizacji UFC walczy od 2016 roku. Początkowo występowała w kategorii słomkowej, jednak po przestrzeleniu wagi oraz odwołaniu walki na UFC 246 postanowiła zmienić dywizję wagową. Grasso do momentu przejścia do wagi muszej przeplatała zwycięstwa z porażkami. Meksykanka trenuje w klubie Lobo Gym, gdzie głównym trener pozostaje jej tata.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of MaloHombre
MaloHombre

PRIDE FC
Welterweight

6,544 komentarzy 23,446 polubień
Avatar of Warszawski Antek
Warszawski Antek

Bellator
Lightweight

4,230 komentarzy 21,643 polubień
Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,293 komentarzy 76,260 polubień

Przynajmniej mniej ulana niż Ronda

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,421 komentarzy 110,502 polubień

Ładniutka jest :wink:

Odpowiedz polub

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,577 komentarzy 46,682 polubień

w dalszym ciągu pozostaje niepokonana w dywizji muszej, gdzie zajmuje piątą pozycję.

:gdzie: - czyli definicja żeńskiego MMA

Odpowiedz 1 Like