Pojawiają się nowe informacje dotyczące gali FAME MMA 6, która ma odbyć się w sobotę, 28 marca. Krzysztof Rozpara w rozmowie z portal WP SportoweFakty zdradził ostateczny termin, kiedy decyzja w sprawie wydarzenia musiałaby zostać podjęta.

„Jeśli mielibyśmy odwoływać galę, to najpóźniej dzisiaj (25.03) musielibyśmy podjąć taką decyzję. Próbujemy jednak wszystko doprowadzić do szczęśliwego końca. Chcemy, żeby sobotnia gala odbyła się zgodnie z planem”

Oficjalną decyzję organizatorów poznamy więc prawdopodobnie w ciągu najbliższych godzin, chociaż wszystko wygląda na to, że gala dojdzie do skutku.

Rozpara w rozmowie z WP SportoweFakty zdradził również, że będą starać się zdobyć testy na koronawirusa, które będą mogły pomóc w zachowaniu bezpieczeństwa przy organizacji FAME MMA 6.

„Powtórzę: bezpieczeństwo jest priorytetem. Pojawiają się informacje, że będą dostępne testy na koronawirusa. Wcześniej mówiłem, że takich testów nie ma, ale słyszę o zmianach w tej kwestii.

Do tej pory w Polsce były stosowane testy tzw. genetyczne, ale teraz mają być obecne testy na „antyciała”, czyli testy z krwi. Próbujemy takie testy zdobyć. Nie jest to prosta sprawa. Chcemy kupić większą liczbę takich testów i jednocześnie pomóc szpitalom.”

Cały wywiad z Krzysztofem Rozparą możecie przeczytać klikając .

Zobacz także:
>>> To plan na „Bestię”? Marcin Najman pokazał fragment treningu na tarczach przed FAME MMA 6 (wideo)
>>> Na jakich zasadach odbędzie się FAME MMA 6? Szef organizacji wyjaśnia: „Ograniczenie do 50 osób nas nie dotyczy”
>>> Wojtek Gola o nielegalnych transmisjach FAME MMA i wysokich odszkodowaniach: Gala kosztuje kilka milionów

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.