Organizacja sobotniej gali FAME MMA 6 wciąż wzbudza wiele dyskusji. Szczegóły tego wydarzenia zdradził podczas ostatniej konferencji jeden ze współwłaścicieli, Krzysztof Rozpara.

„Rozporządzenie ministra zdrowia, które dwa tygodnie temu nałożyło pewne ograniczenia na prowadzenie działalności w Polsce, spowodowały, że musieliśmy się do tego mocno dostosować. W związku z tym bardzo mocno musieliśmy przebudować to, co robimy.

W związku z tym, nasze wydarzenie nie jest już imprezą masową, nie jest typową galą sportów walki, to jest produkcja telewizyjna. Chciałem podkreślić, że my nie próbujemy ominąć żadnych ograniczeń, ani zaleceń, które zostały nałożone przez odpowiednie służby. My się do nich dostosowujemy.

Kolejny punkt jest taki, bo to się bardzo często przewija, ograniczenie nałożone na zgromadzenia publicznie do 50 osób. Wszyscy się mocno przywiązali do tej liczby 50. Istotne jest tutaj określenie „zgromadzenie publiczne”. Odpowiednie ustawy definiują, czym jest zgromadzenie publiczne – „jest to zgrupowanie nieokreślonych imiennie osób”, czyli to jest miejsce, gdzie mogą wejść osoby postronne i nie mamy kontroli nad tym, kto tam przebywa. W takiej sytuacji, to co my robimy za tydzień w studiu filmowym, to nie jest zgromadzenie publiczne. Takie ograniczenie do 50 osób nas po prostu nie dotyczy.

W sobotę robimy produkcję telewizyją. Odbędzie się to w studio filmowym na zamkniętym obiekcie, gdzie jest ograniczony dostęp tylko do osób, które znajdą się na liście. Tylko do osób niezbędnie potrzebnych przy realizacji naszego wydarzenia. Nie tam żadnej publiczności, żadnych zaproszonych gości. Współpracujemy z mediami, będą tam tylko zaproszone agencje, będzie to dosłownie kilka osób. Będziemy pilnować, żeby w pomieszczeniu, w którym będzie główna realizacja, główna produkcja, czyli tam, gdzie będzie oktagon, nie przebywało więcej, niż 50 osób. Mimo tego, że nie jest to formalny wymóg nałożony na nas. W celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom zaangażowanym w produkcję, naszym zawodnikom, nie chcemy podejmować najmniejszego ryzyka i będziemy tego pilnować.

Cała ekipa będzie podzielona na zespoły, będzie kilka wozów na zewnątrz, żeby zminimalizować interakcje, fizyczne kontakty między poszczególnymi osobami.

Oczywiście typowe środki bezpieczeństwa zalecane przez odpowiednie instytucje, takie jak rękawiczki, maseczki, żele dezynfekcyjne, kontrola na wejściu wszystkich osób, które wezmą udział, pomiar temperatury.”

Dodatkowe pytanie zadał Michał „Boxdel” Baron, który chciał, aby Krzysztof Rozpara wyjaśnił pojęcie „produkcja telewizyjna”.

„To jest nadal na żywo. My tutaj nie próbujemy nikogo oszukać. To jest na żywo prowadzona transmisja telewizyjna. Tylko nie realizowana w Hali Widowiskowo-Sportowej w Częstochowie, tak jak planowaliśmy, tylko w studiu filmowym. To jest zupełnie inny obiekt i nakłada on inne wymagania. Skoro nie ma publiczności, to możecie się obawiać, że gala straci na uroku i będą mniejsze emocje. Bardzo mocno postawiliśmy na multimedia. Będzie to naprawdę wyglądało bardzo widowiskowo. Same walki dostarczą nam też na pewno dużo niezapomnianych emocji. Zapraszamy również na koncert, który się odbędzie w trakcie. Jesteśmy przekonani, że będzie to bardzo fajna rozrywka i warto to zobaczyć. Niestety nie mamy możliwości zaproszenia publiczności.

Warto jest dodać porównując produkcję telewizyjną. My wcale nie jesteśmy tacy wyjątkowi, że to tylko my chcemy coś zrobić i robimy taką produkcję w tych ciężkich czasach. Zwróćcie uwagę, że telewizje normalnie funkcjonują, realizowane są programy na żywo typu „Dzień Dobry TVN”, są realizowane produkcje jak „Dance Dance Dance”. Wiele produkcji zostało zatrzymanych, ale głównie tych, które nie mogą odbyć się bez udziału publiczności. Albo dla samego widowisko jest to absolutnie niezbędne, albo jest to określone w umowach licencyjnych na produkcję danego widowiska.”

Na koniec Rozpara wytłumaczył jeszcze, dlaczego w grę nie wchodziło przełożenie terminu gali.

„Cieszymy się, że mimo tej ciężkiej sytuacji, po zastosowaniu zmian, które zaplanowaliśmy, nadal jesteśmy w stanie zrealizować nasze przedsięwzięcie.

Pojawia się wiele sugestii, że powinniśmy przełożyć galę. Dla nas przełożenie jest praktycznie niemożliwe. Możliwe byłoby wyłącznie odwołanie. Pamiętajmy o tym, że FAME MMA organizowane jest trzy razy w roku. My nie mamy zarezerwowanych hal na ileś tam wydarzeń i po prostu przeniesiemy się na kolejny termin. My nie mamy tych kolejnych terminów. Hale będą bardzo mocno obłożone, kiedy ta sytuacja się w końcu skończy. Byłoby bardzo ciężko zaplanować kolejny termin.

Dodatkowo, nasi zawodnicy to nie są typowi sportowcy czy zawodnicy, którzy są w ciągłym reżimie treningowym. To są osoby, które mają swój normalny tryb życia, są youtuberami, raperami, mają swoje występy zaplanowane, mają swoje aktywności, swoje kanały. Oni wyłączyli się z tego życia na kilka miesięcy przygotowań w dość mocnym stopniu. Dużo pracy zainwestowali. Oni nie mogą tego kontynuować przez kolejne miesiące tak, żeby doczekać do kolejnego możliwego terminu gali. Muszą wrócić do swojego normalnego życia, więc tak naprawdę szansa na ich występ byłaby zerowa.”

Karta walk gali FAME MMA 6:

Walka wieczoru:

Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Zusje” Smogulecka

Karta główna:

Wojciech Gola vs Marcin „Rafonix” Krasucki
Marcin „El Testosteron” Najman vs Piotr „Bestia” Piechowiak
Jakub „Kubańczyk” Flas vs Mateusz „L-Pro” Łapot
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Maciej Rataj
Bartosz „Qbik” Kubik vs Cyprian „Cypis” Racicki
Alan „Alanik” Kwieciński vs Arkadiusz „Aroy” Tańcula
Dawid „Ambro” Ambroziak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:
>>> FAME MMA 6 odbędzie się. Gala bez udziału publiczności, znane są szczegóły
>>> FAME MMA 6: Piotr „Bestia” Piechowiak vs Marcin Najman – zapowiedź walki (wideo)
>>> FAME MMA 6: Alan Kwieciński vs Arkadiusz Tańcula – zapowiedź walki (wideo)

72 KOMENTARZE

 1. Faktycznie streamerzy dużo poświęcają. Przecież ci ludzie trenują tylko do relacji na insta. I po wrzuceniu relacji jadą do domu. A ten o poświęceniu gada jakby streamer cały dzień poświęcał na przygotowanie streama gdzie siedzi na dupie i gada o pierdołach prosząc o jałmużnę.

 2. Tam jest paru  ala spiewakow i producent muzyczny , ale reszta to nawet nie jestem pewny czy ma jakakolwiek robote 🙂 oprocz czekania na donejciki, z reszta 90 procent top youtuba nie wie co to szary etat.

 3. KSW JEST ZBYT MAŁO PROFESJONALNE ŻEBY OGARNĄĆ TAKIE ZASADY PRZYZNAJCIE TO PUBLICZNIE KTO RZĄDZI W POLSCE

  W KSW jednak lepsi wróżbici

 4. Fame ma byc niby produkcja telewizyjna ale jest tam kontakt między zawodnikami:boss: ciekawe czy dostaną zakaz

 5. Kolejny dowód FAME > KSW

  nie na to jak porównać  gowno z czekolada( chujowa bo chujowa ale jednak czekolada)

 6. nie na to jak porównać  gowno z czekolada( chujowa bo chujowa ale jednak czekolada)

  Zarabiają wiecej niż ksw

 7. Ale jak to możliwe ,ze Najmana nie ma w walce wieczoru , tylko jakies dwie sylikonowe lale z napompowanym warami ?:korwinlaugh:

 8. i co z tego? jak tam są tylko gowno zawodnicy i gowno walki

  Akurat w tych gówno walkach jest czasami więcej emocji niz u zawodowców gdzie często jest w chuj kalkulacji by nie stracić w rankingach.

 9. Akurat w tych gówno walkach jest czasami więcej emocji niz u zawodowców gdzie często jest w chuj kalkulacji by nie stracić w rankingach.

  widziałem niby najlepsze walki polecone przez alibabe i śmiech na sali z tego badziewia, walki meneli osiedlowych maja wyższy poziom…

 10. Fame ma byc niby produkcja telewizyjna ale jest tam kontakt między zawodnikami:boss: ciekawe czy dostaną zakaz

  ciekawe jak obejda to, ze miedzy pracownikami musi byc 1,5 m odstepu :razz:utinlaugh:

 11. ciekawe jak obejda to, ze miedzy pracownikami musi byc 1,5 m odstepu :razz:utinlaugh:

  Właśnie nie wiem jak to obejda

 12. A dla mnie to są turbodzbany. Cała Polska ma się zamykać i siedzieć na dupie, a ci mówią, że na to srają i próbują udowadniać pokrętnie, że mogą bo to nie jest zgromadzenie publiczne. Te urodziny osła pisu na 200 osób też nie były jak miał listę imienną?

 13. Co za pazerne chuje.

  E: Przepraszam Szanownych, ale sytuacja jest bardzo napięta a takie newsy tylko pogarszają sprawę. Bardzo nieodpowiedzialne zachowanie, samowolka i omijanie prawa dla własnych korzyści.

 14. Nie zdziwi mnie jak odpuszczą, bo ryzyko jest spore. Jednak z drugiej strony człowiek chętnie by obejrzał takie wydarzenie w sobotni wieczór. Zapowiadała się fajna gala, jak zawsze przy FAME.

 15. i co z tego? jak tam są tylko gowno zawodnicy i gowno walki

  To nie ma znaczenia, dla Kawula, Lewego i Goli liczy się biznes i tylko biznes. Jakby Kawul mógł zarobić 3 razy tyle na organizacji baletu zamiast KSW to rzuciłby tych Pudzianów i Mamedów w kąt, założył frak i zabukował Salę Kongresową. Po tylu latach naprawdę można przestać się oszukiwać o co tym wszystkim włodarzom chodzi. Fame miało się skończyć po trzech galach jak wieszczyli "eksperci", a teraz wygrywają z KSW przez walkower bo sami będą kosić hajs z PPV, a KSW musi swoje gale odwoływać bo Materla nie chciał zejść z ceny 😆

 16. To nie ma znaczenia, dla Kawula, Lewego i Goli liczy się biznes i tylko biznes. Jakby Kawul mógł zarobić 3 razy tyle na organizacji baletu zamiast KSW to rzuciłby tych Pudzianów i Mamedów w kąt, założył frak i zabukował Salę Kongresową. Po tylu latach naprawdę można przestać się oszukiwać o co tym wszystkim włodarzom chodzi. Fame miało się skończyć po trzech galach jak wieszczyli "eksperci", a teraz wygrywają z KSW przez walkower bo sami będą kosić hajs z PPV, a KSW musi swoje gale odwoływać bo Materla nie chciał zejść z ceny 😆

  mam tak samo wyjebane na krsi i fakemmej ale jesli ktos to porownuje to szkoda strzepic ryja

 17. mam tak samo wyjebane na krsi i fakemmej ale jesli ktos to porownuje to szkoda strzepic ryja

  Tak w sumie nigdy nie rozumiałem hejtu na ksw, bija się tam najlepsi zawodnicy w Polsce a zawsze ludzie narzekaja ze krs chujowe itp  😀 feny,  babilony sa daleko w tyle.

 18. Tak w sumie nigdy nie rozumiałem hejtu na ksw, bija się tam najlepsi zawodnicy w Polsce a zawsze ludzie narzekaja ze krs chujowe itp  😀 feny,  babilony sa daleko w tyle.

  to tez mam gleboko:lol: polskie mma i polski boks to najwiekszy shit…

 19. Cholera niech nie odwołują tej gali , bo tam bedzie fajna beczka, na niektórych walkach oraz nawet czysto sportowo jestem ciekaw Piechowiak vs Najman czy Rataj vs Kasjo. Do jasnej ciasniej dajcie troche beczki na 1 godzine…

 20. mam tak samo wyjebane na krsi i fakemmej ale jesli ktos to porownuje to szkoda strzepic ryja

  W całym mma jest więcej strzępienia ryja, niż emocji stricte sportowych 😆

 21. Cholera niech nie odwołują tej gali , bo tam bedzie fajna beczka, na niektórych walkach oraz nawet czysto sportowo jestem ciekaw Piechowiak vs Najman czy Rataj vs Kasjo. Do jasnej ciasniej dajcie troche beczki na 1 godzine…

  przecież od złamanej nogi Magicala te walki to już jest stypa w chuj i nudy. Instagramowe influenserki się potykają o własne nogi, jakieś nounejmy tańcule się biją. Ze sportowego punktu widzenia chcesz zobaczyć Piechowiaka? To już było 10 lat temu na KSW.

 22. przecież od złamanej nogi Magicala te walki to już jest stypa w chuj i nudy. Instagramowe influenserki się potykają o własne nogi, jakieś nounejmy tańcule się biją. Ze sportowego punktu widzenia chcesz zobaczyć Piechowiaka? To już było 10 lat temu na KSW.

  Ogladasz te gale wogole?

 23. Ale ładnie każdy temat o FameMMA nabija postów na sportowym forum 😉

  Lepsze niz tematy o ACA gdzie nikt nie wchodzi

 24. Ogladasz te gale wogole?

  Nie 99dicks, nie oglądam tych gal W OGÓLE.

  Ale jak chcesz to mogę ocenić kartę walk SrejmMMA 6, którym tak się podniecanie. No może trzy osoby, odkąd Alibaba dostał bana.

  Zusje się potknie o własne nogi i walka skończy się po 30 sekundach

  Rafonix to ma szansę jedynie z gościem, który wstał z osranej sofy po 5 latach picia. W ogóle kogo on już interesuje i ta walka z Rabarbarem. Zero emocji i konfliktu.

  Najman z "Bestią", która się pompuje po minucie walki.

  Kubańczyk kasuje jakiegoś grubasa w 30 sekund.

  Don Kasjo z jakimś Maćkiem z klanu pewnie znowu przez nudną decyzję.

  Qubik i Cypis jedyna walka, która może być śmieszna.

  Alanik i ten tańcula, kogo to w ogóle interesuje oprócz ich kolegów.

  Szewcu i Ambro to samo, chyba tylko koledzy wykupują PPV :waldeklaugh:

 25. przecież od złamanej nogi Magicala te walki to już jest stypa w chuj i nudy. Instagramowe influenserki się potykają o własne nogi, jakieś nounejmy tańcule się biją. Ze sportowego punktu widzenia chcesz zobaczyć Piechowiaka? To już było 10 lat temu na KSW.

  Przeciez walki tego Magicala to były porazki,  nie rozumiem hype tego goscia bo po 15 sekundach złamał kostke. Dobrze ze facet wyleciał.

 26. Przeciez walki tego Magicala to były porazki,  nie rozumiem hype tego goscia bo po 15 sekundach złamał kostke. Dobrze ze facet wyleciał.

  Sraker pewnie jest fanem magicala i gdy jego idol złamał noge to przestał oglądać fame mma

 27. Ty sraker to nie pierdol ze gale sa chujowsze bo nawet ich nie ogladasz.  :crazy:

  :cmgkeepgoing:

  Fame MMA

  jeden dobry nokaut na 6 gal, no rzeczywiście super wynik.

  Przeciez walki tego Magicala to były porazki,  nie rozumiem hype tego goscia bo po 15 sekundach złamał kostke. Dobrze ze facet wyleciał.

  nie chodzi o to, czy był słaby. Był to konflikt, który trwał lata i to wzbudzało emocję. Widać jak się znacie 😀

  Tak, czy inaczej FAME kończą się już "gwiazdki" i biorą jakiś nounejmów.

  Sraker pewnie jest fanem magicala i gdy jego idol złamał noge to przestał oglądać fame mma

  jestem Twoim dużym fanem. Obserwuję Twoje kolejne kompromitację na tym forum od początku i to jak to robisz z różnych kont. Do tego dalej nie nauczyłeś się składać zdań po polsku, pewnie dlatego u Ciebie tak duże zainteresowanie galami dla ludzi o niższym IQ.

 28. jeden dobry nokaut na 6 gal, no rzeczywiście super wynik.

  nie chodzi o to, czy był słaby. Był to konflikt, który trwał lata i to wzbudzało emocję. Widać jak się znacie 😀

  Tak, czy inaczej FAME kończą się już "gwiazdki" i biorą jakiś nounejmów.

  jestem Twoim dużym fanem. Obserwuję Twoje kolejne kompromitację na tym forum od początku i to jak to robisz z różnych kont. Do tego dalej nie nauczyłeś się składać zdań po polsku, pewnie dlatego u Ciebie tak duże zainteresowanie galami dla ludzi o niższym IQ.

  Najman to jest wedlug ciebie no name?

  Rafonix ? Nawet ten szon co sie dupcyl w busie ma ponad milion followersow. Gale sa coraz lepsze i bardziej sportowe.

 29. Nie 99dicks, nie oglądam tych gal W OGÓLE.

  Ale jak chcesz to mogę ocenić kartę walk SrejmMMA 6, którym tak się podniecanie. No może trzy osoby, odkąd Alibaba dostał bana.

  Zusje się potknie o własne nogi i walka skończy się po 30 sekundach

  Rafonix to ma szansę jedynie z gościem, który wstał z osranej sofy po 5 latach picia. W ogóle kogo on już interesuje i ta walka z Rabarbarem. Zero emocji i konfliktu.

  Najman z "Bestią", która się pompuje po minucie walki.

  Kubańczyk kasuje jakiegoś grubasa w 30 sekund.

  Don Kasjo z jakimś Maćkiem z klanu pewnie znowu przez nudną decyzję.

  Qubik i Cypis jedyna walka, która może być śmieszna.

  Alanik i ten tańcula, kogo to w ogóle interesuje oprócz ich kolegów.

  Szewcu i Ambro to samo, chyba tylko koledzy wykupują PPV :waldeklaugh:

  :waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh: co ty z KSW czy PIS?

 30. A dla mnie to są turbodzbany. Cała Polska ma się zamykać i siedzieć na dupie, a ci mówią, że na to srają i próbują udowadniać pokrętnie, że mogą bo to nie jest zgromadzenie publiczne. Te urodziny osła pisu na 200 osób też nie były jak miał listę imienną?

  Chciałem napisać to samo ale w moim wykonaniu post byłby na pół strony :mamed:

 31. Ty sraker to nie pierdol ze gale sa chujowsze bo nawet ich nie ogladasz.  :crazy:

  :cmgkeepgoing:

  Fame MMA

  Nie chce wchodzić w dyskusję bo zaraz zaczniesz mnie cytować i pisać "srash" czy coś takiego, ale tu gość znokautował highkickiem typa, który nie wiedział w ogóle jak reagować i walczyć z gościem, który po prostu kopie. Fajny nokaut, ale na gościu, który nie wiedział co ma w tej klatce robić.

 32. to tez mam gleboko:lol: polskie mma i polski boks to najwiekszy shit…

  Ogląda się tylko kilka postaci , może z 10 osób , reszta…

 33. Lol znana z tego ,że obciągała Murzynom

  kolejny znany: Nejman z tego, że odklepuje szybciej niż tępa dzida od ubijania masła u pseudo rapera

  Następny Rafonix? a kto to jest ? Gówniarz na plaskacza w md

  Gdyby nie internety byliby NIKIM

 34. Gale sa coraz lepsze i bardziej sportowe.

  ale czy Ty nie rozumiesz bałwanie, że dla FAME MMA robienie gal sportowych to jest strzał w kolano?

  FAME wypromowało się na patologii: pijakach, typach którzy biją swoje matki, obciągarach, typach wyzywających innych ludzi i swoje dziewczyny o kur*w. Potem się obsrali jak yt zaczął ich banować i wymyślili sobie te bajki jak przemiana patologii w sportowca. Ty to łykasz jak pelikan i nastolatkowie też, bo macie ograniczone myślenie i nie wyciągacie wniosków.

  Inni ludzie się pośmiali i mają już te gale w piździe, bo ile można patrzeć na klaunów potykających się o własne nogi.

  FAME nie utrzyma się na rynku nawet 1/3 tyle co KSW.

  Dzieciaki sobie znajdą inne zainteresowania, bo takie młode społeczeństwo funkcjonuje jak stado baranów.

 35. Nie chce wchodzić w dyskusję bo zaraz zaczniesz mnie cytować i pisać "srash" czy coś takiego, ale tu gość znokautował highkickiem typa, który nie wiedział w ogóle jak reagować i walczyć z gościem, który po prostu kopie. Fajny nokaut, ale na gościu, który nie wiedział co ma w tej klatce robić.

  A po co mam Cie obrażać skoro normalnie do mnie piszesz  🙂 co do nokautu to ten gość trenował boks wiec nie był kompletnym nowicjuszem.

 36. ale czy Ty nie rozumiesz bałwanie, że dla FAME MMA robienie gal sportowych to jest strzał w kolano?

  FAME wypromowało się na patologii: pijakach, typach którzy biją swoje matki, obciągarach, typach wyzywających innych ludzi i swoje dziewczyny o kur*w. Potem się obsrali jak yt zaczął ich banować i wymyślili sobie te bajki jak przemiana patologii w sportowca. Ty to łykasz jak pelikan i nastolatkowie też, bo macie ograniczone myślenie i nie wyciągacie wniosków.

  Inni ludzie się pośmiali i mają już te gale w piździe, bo ile można patrzeć na klaunów potykających się o własne nogi.

  FAME nie utrzyma się na rynku nawet 1/3 tyle co KSW.

  Dzieciaki sobie znajdą inne zainteresowania, bo takie młode społeczeństwo funkcjonuje jak stado baranów.

  Ale walkę karłów 2vs2 na barana to bym obejrzał.

 37. Ty sraker to nie pierdol ze gale sa chujowsze bo nawet ich nie ogladasz.  :crazy:

  :cmgkeepgoing:

  Fame MMA

  I cyk zgłoszony

  nie będziesz mi tu kolegi gówniarzu obrażał

  :mamedwhat:

 38. A po co mam Cie obrażać skoro normalnie do mnie piszesz  🙂 co do nokautu to ten gość trenował boks wiec nie był kompletnym nowicjuszem.

  Nie wiem no, wolałem się zabezpieczyć takim zdaniem :mamed:

  No może trenował boks, nie znam ich i nie wiem co trenują, obejrzałem tylko ze 2 czy 3 gale nie w całości. Tutaj po prostu widać, że kompletnie nie wiedział jak ma walczyć z gościem, który spamował go kopnięciami. Nie umniejszam temu od kopnięć, dla mnie to nie była dobra walka. To była jednostronna walka z fajnym nokautem.

 39. Ty sraker to nie pierdol ze gale sa chujowsze bo nawet ich nie ogladasz.  :crazy:

  :cmgkeepgoing:

  Fame MMA

  O japierdole chłopie tak się jarać jednym ko żeby mcgregora wstawiać ? Przyznaj się ile razy przetasowałeś pod ten filmik ?

 40. ale czy Ty nie rozumiesz bałwanie, że dla FAME MMA robienie gal sportowych to jest strzał w kolano?

  FAME wypromowało się na patologii: pijakach, typach którzy biją swoje matki, obciągarach, typach wyzywających innych ludzi i swoje dziewczyny o kur*w. Potem się obsrali jak yt zaczął ich banować i wymyślili sobie te bajki jak przemiana patologii w sportowca. Ty to łykasz jak pelikan i nastolatkowie też, bo macie ograniczone myślenie i nie wyciągacie wniosków.

  Inni ludzie się pośmiali i mają już te gale w piździe, bo ile można patrzeć na klaunów potykających się o własne nogi.

  FAME nie utrzyma się na rynku nawet 1/3 tyle co KSW.

  Dzieciaki sobie znajdą inne zainteresowania, bo takie młode społeczeństwo funkcjonuje jak stado baranów.

  Gosciu ale co ja mam z toba pisać jak ty dwie gale z magicalem obejrzales

  :DC:

  Poziom sportowy zawodników rośnie bo coraz dłużej trenują.

 41. Tak, czy inaczej FAME kończą się już "gwiazdki" i biorą jakiś nounejmów.

  jak dla mnie zawsze brali nonamów. To nie byli praktycznie nigdy znani jakoś powszechnie ludzie – takich było tylko kilku, np jest teraz np Najman.

  Gro ich kart to były osoby gdzieśtam komuś znane, ale tylko w wąskim gronie gimbazy internetowej. Ale ok, taki mają target, im to wystarczy

 42. Gosciu ale co ja mam z toba pisać jak ty dwie gale z magicalem obejrzales

  No i tej też nie obejrzę, bo jej nie będzie :lesnarhappy:

 43. ciekawe jak obejda to, ze miedzy pracownikami musi byc 1,5 m odstepu :razz:utinlaugh:

  Skad wziąłeś taka informacje, ze pomiędzy pracownikami musi być 1,5 m odstępu. Weź podaj podstawę prawna bo nigdzie się z tym nie spotkałem?

 44. Skad wziąłeś taka informacje, ze pomiędzy pracownikami musi być 1,5 m odstępu. Weź podaj podstawę prawna bo nigdzie się z tym nie spotkałem?

  kurwa zajelo mi 30 sekund w google, zeby to znalezc.

  1.Zachować bezpieczną odległość od rozmówcy (1-1,5 metra).

  zrodlo GIS oraz gov.pl.

 45. kurwa zajelo mi 30 sekund w google, zeby to znalezc.

  1.Zachować bezpieczną odległość od rozmówcy (1-1,5 metra).

  zrodlo GIS oraz gov.pl.

  Kurwa albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo jesteś trolem. Pisze zatem wielkimi literam: wskaż przepis mówiący o tym, ze w MIEJSCU PRACY trzeba zachować taki odstęp?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.