Najlepsza organizacja MMA na świecie zakończyła współpracę z czteroma zawodnikami. Mowa o Franku CamachoAlexie Da SilvieAndreasie Michailidisie oraz Lousie Smolce. Informację o zwolnieniach przekazał na Twitterze zaufany portal UFC Portal Watch, który informuje na bieżąco o wszelkich ruchach w organizacji.

Najwięcej występów dla UFC stoczył Smolka. „Ostatni Samuraj” do oktagonu amerykańskiej organizacji wchodził 17-stokrotnie, wygrywając 8 pojedynków. W ostatniej walce przegrał przez nokaut z Davey Grantem w maju. Smolka to również jedyny zawodnik z wymienionych powyżej, który miał okazję wystąpić w walce wieczoru gali UFC. W organizacji Dany White’a walczył z krótką przerwą od 2014 roku. Smolka jest zawodnikiem kategorii muszej oraz koguciej.

Camacho zawodnikiem UFC był od 2017 roku. Jego bilans w amerykańskiej organizacji wynosi 2-6. „The Crank” przegrał trzy ostatnie pojedynki, wszystkie przed czasem w pierwszej rundzie. W UFC walczył z takimi przeciwnikami jak m.in. Drew Dober, Geoff Neal czy Beneil Dariush. W swojej karierze w amerykańskiej organizacji występował w dywizji lekkiej oraz półśredniej.

Alex Da Silva przegrał podczas ubiegłotygodniowej gali UFC swój pojedynek z Joe Soleckim decyzją sędziów punktowych. Jego bilans w najlepszej organizacji MMA na świecie wynosi 1-3. Da Silva jest zawodnikiem kategorii lekkiej. W UFC walczył od 2019 roku.

Michailidis podobnie jak Da Silva w amerykańskiej organizacji ma bilans 1-3. Tak jak Brazylijczyk swój pojedynek przegrał w ubiegłą sobotę, również decyzją sędziów punktowych. Zawodnikiem UFC był od 2020 roku. Pomimo jedynie czterech walk zawodnik zdążył wystąpić w trzech różnych kategoriach wagowych: półciężkiej, średniej, półśredniej. Michailidis to pierwszy Grek w historii organizacji UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Yaas

WSOF
Welterweight

3,272 komentarzy 1,190 polubień

i tak oto powstało miejsce w budżecie dla 7 nowych zawodniczek…
:wink:

Odpowiedz 5 polubień