Marian Ziółkowski, były mistrz KSW wagi lekkiej, wraca do formy. Polak trenuje na coraz wyższych obrotach i szykuje się do kolejnej walki.

Marian Ziółkowski zapowiedział niedawno, że wraca do formy po kontuzji kolana, której doznał przy okazji gali XTB KSW Colosseum 2. Teraz Polak zaprezentował swoją formę przy pracy na tarczach i napisał:

Razem z trenerem Jackiem Kucharczykiem wchodzimy na coraz wyższe obroty.

Podczas gali XTB KSW Colosseum 2 Marian Ziółkowski, ówczesny mistrz KSW wagi lekkiej, miał zawalczyć z Slahdine’em Parnasse’em, mistrzem kategorii piórkowej i tymczasowy czempionem wagi lekkiej. Tuż przed starciem Polak doznał jednak kontuzji kolana, która wyeliminowała go z walki. W związku z tym Ziółkowski zwakował pas, a pełnoprawnym mistrzem wagi lekkiej został Francuz. Na razie nie wiadomo kiedy Ziółkowski wróci do klatki. Na swoim koncie „Golden Boy” ma ponad 30 stoczonych pojedynków, z których 25 wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,905 komentarzy 2,921 polubień

Marian Ziółkowski, były mistrz KSW wagi lekkiej, wraca do formy. Polak trenuje na coraz wyższych obrotach i szykuje się do kolejnej walki. Marian Ziółkowski zapowiedział niedawno, że wraca do formy po kontuzji kolana, której doznał przy okazji gali XTB KSW Colosseum 2. Teraz Polak zaprezentował swoją formę przy pracy na tarczach i napisał: Razem z […]

Odpowiedz polub

click to expand...