Były podwójny mistrz organizacji UFC, Conor McGregor, wskazał przyszłego posiadacza pasa amerykańskiego hegemona. Zdaniem „The Notoriousa” to Ian Garry zdobędzie mistrzostwo.

Popularny „The Future” zmierzył się z Songiem Kenanem na gali UFC 285, która odbyła się 4 marca w Las Vegas. Irlandczyk przetrwał chwile grozy w pierwszej rundzie, kiedy to leżał na deskach i skończył swojego przeciwnika w pod koniec trzeciej odsłony. Tym samym Garry pozostaje niepokonany z czterema zwycięstwami na koncie pod szyldem amerykańskiego giganta.

Galę UFC 285 oglądał w obiekcie w Nevadzie były podwójny mistrz organizacji Conor McGregor. „The Notorious” jest pod wrażeniem umiejętności swojego rodaka i wywróżył mu mistrzostwo. Conor przedstawił swój punkt widzenia w krótkim wpisie na Twitterze.

McGregor (MMA 22-6) obecnie przygotowuje się do 31. sezonu The Ultimate Fightera, gdzie będzie pełnił rolę jednego z trenerów. Program będzie trwał do połowy sierpnia, a potem „The Notorious” ma zmierzyć się z Michaelem Chandlerem, który trenuje przeciwną drużynę. Do starcia z Amerykaninem ma dojść pod koniec trzeciego kwartału tego roku. McGregor nie walczył od lipca 2021 i gali UFC 264. Wówczas złamał nogę w pierwszej rundzie przeciwko Dustinowi Poirierowi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,783 komentarzy 11,852 polubień

Były podwójny mistrz organizacji UFC, Conor McGregor, wskazał przyszłego posiadacza pasa amerykańskiego hegemona. Zdaniem "The Notoriousa" to Ian Garry zdobędzie mistrzostwo.

Popularny "The Future" zmierzył się z Songiem Kenanem na gali UFC 285, która odbyła się 4 marca w Las Vegas. Irlandczyk przetrwał chwile grozy w pierwszej rundzie, kiedy to leżał na deskach i skończył swojego przeciwnika w pod koniec trzeciej odsłony. Tym samym Garry pozostaje niepokonany z czterema zwycięstwami na koncie pod szyldem amerykańskiego giganta.

Galę UFC 285 oglądał w obiekcie w Nevadzie były podwójny mistrz organizacji Conor McGregor. "The Notorious" jest pod wrażeniem umiejętności swojego rodaka i wywróżył mu mistrzostwo. Conor przedstawił swój punkt widzenia w krótkim wpisie na Twitterze.


McGregor (MMA 22-6) obecnie przygotowuje się do 31. sezonu The Ultimate Fightera, gdzie będzie pełnił rolę jednego z trenerów. Program będzie trwał do połowy sierpnia, a potem "The Notorious" ma zmierzyć się z Michaelem Chandlerem, który trenuje przeciwną drużynę. Do starcia z Amerykaninem ma dojść pod koniec trzeciego kwartału tego roku. McGregor nie walczył od lipca 2021 i gali UFC 264. Wówczas złamał nogę w pierwszej rundzie przeciwko Dustinowi Poirierowi.

Odpowiedz 3 polubień

click to expand...