Conor McGregor, były podwójny mistrz UFC, rozumie, że Michael Chandler cierpliwie czeka na walkę z nim. Irlandczyk podał, że Amerykanin za to starcie miałby zarobić 10 razy więcej, niż za inne pojedynki.

McGregor był zmuszony wycofać się z występu w walce wieczoru UFC 303. Wydarzenie odbędzie się 29 czerwca w obiekcie T-Mobile Arena w Las Vegas podczas Międzynarodowego Tygodnia Walk. Popularny „The Notorious” miał zawalczyć w dywizji półśredniej z Michaelem Chandlerem po trzyletniej przerwie. Conor z powodu kontuzji nogi musiał wycofać się z walki, a organizacja była zmuszona dokonać sporych roszad na karcie UFC 303.

„The Notorious” na platformie X skomentował potencjalne zarobki Chandlera za pojedynek z nim. Jak podaje 35-latek, Amerykanin za starcie z nim miałby zarobić 10 razy więcej, niż za każdą inną walkę. W ostatnich dwóch pojedynkach Chandler miał podstawę w wysokości pół miliona dolarów, powołując się na dane z portalu MMA Salaries. Dodatkowo Amerykanin otrzymywał również bonusy od organizacji plus w tym drugim przypadku zapłatę za wygraną. Zarobki Chandlera wynosiły około 575 tysięcy oraz ponad milion dolarów. Nie wiadomo jednak, czy rzeczywiście Amerykanin mógłby zarobić 10 milionów, wydaje się to wątpliwe.

Chandler otrzyma 10 razy więcej z tego, co ma na obecnym kontrakcie za inne walki. Oznacza to, że potrzebowałby zawalczyć 10 razy, żeby zarobić tyle co za tą jedną. Ja jestem tym jedynym.

McGregor (MMA 22-6) przegrał 3 z 4 ostatnich pojedynków. W 2021 roku stoczył dwie walki z Dustinem Poirierem, które przegrywał przed czasem. „The Notorious” w drugim starciu z Amerykaninem, do którego doszło w lipcu, złamał nogę. Irlandczyk to były mistrz wagi piórkowej oraz lekkiej UFC. Ostatnie zwycięstwo McGregor odniósł w styczniu 2020. Wówczas w walce wieczoru gali UFC 246 rozbił Donalda Cerrone w ciągu 40 sekund.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Jeff
Jeff

PRIDE FC
Lightweight

6,353 komentarzy 24,290 polubień

Dla takiej ilości dollarsow, to Majki poczeka i kolejne 3-4 lata :cmgkeepgoing:

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

12,987 komentarzy 29,865 polubień

Przecież on by już te dziesięć walk stoczył... Teraz by jedenasta była i już na lekki plus by wyszedł, ale nie. :suchykarol:

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of matteo messina denaro
matteo messina denaro

Oplot Challenge
Light Heavyweight

132 komentarzy 325 polubień

ale do tego momentu to odczytuj krulu łaskawie wszystkie pdfy na mailu z rachunkami za światło, paliwo, czynsz, za karmy dla kota i basen dla dzieci chandlera, bo to naprawdę trochę nieładnie tak się z niego jawnie nabijać i sprowadzać na drogę upadku i stoczenia poprzez wiarę w coś, czego nie będzie cnie

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Skaczomcy przez płot
Skaczomcy przez płot

BAMMA
Welterweight

938 komentarzy 3,077 polubień

Myślicie, ze jakby McGregor powiedział na twitterze, że jednak wyjdzie do walki natychmiast, tylko jeśli Chandler nagra jak wpierdala psie odchody trzymając karteczkę "kocham Cie Conor", to jakiego koloru posypki użył by Chandler do doprawienia dania?

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

21,692 komentarzy 35,835 polubień

Myślicie, ze jakby McGregor powiedział na twitterze, że jednak wyjdzie do walki natychmiast, tylko jeśli Chandler nagra jak wpierdala psie odchody trzymając karteczkę "kocham Cie Conor", to jakiego koloru posypki użył by Chandler do doprawienia dania?

Jakby jeszcze miał spisane notarialnie wielkie odszkodowanie, gdyby jednak Conor nie wyszedł... to kto wie :wink:
:boystop::dismay::huh::jump:
Tylko że tu nie chodzi o walkę, tylko o gonienie króliczka Conora...
:Duke3d::Duke3d::Duke3d::Duke3d:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Graf Ramolo
Graf Ramolo

ONE FC
Lightweight

2,362 komentarzy 3,940 polubień

Nie ważne ile zarobi ,KSW o tak da 30 razy więcej.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Hokoru
Hokoru

Jungle Fight
Lightweight

270 komentarzy 861 polubień

Ceni się ten Chandler jako dziwka, skoro za obsłużenie Knura bierze tyle co, za 10 klientow

Odpowiedz polub

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,169 komentarzy 13,227 polubień

Nadal jestem za tym aby do tej walki nigdy nie doszło byleby Chandler dostał karę za kiszenie miejsca w dywizji. Najlepsze jest to, że McGregor jest tak niestabilny, że taki scenariusz jest możliwy :jjsmile:

Odpowiedz polub