Dustin Poirier oraz Conor McGregor już w sobotę zmierzą się na UFC 257. Pojedynek cieszy się ogromny zainteresowaniem i mimo braku pasa wagi lekkiej w stawce, starcie przyciągnie przed telewizory miliony kibiców na całym świecie. Co ciekawe, obaj panowie nie tylko mogą pochwalić się prestiżem zestawienia, ale także osiągnięciem poza oktagonem. Jak poinformował Jeff Novitzky, zarówno McGregor, jak i Poirier oddali właśnie 50 test antydopingowy dla USADA. Żaden z tych zawodników w swojej karierze nie został złapany na stosowaniu niedozwolonych substancji.

Małe, ale znaczące osiągnięcie. Zarówno Conor McGregor, jak i Dustin Poirier oddali 50 test dla USADA. To kolejne niezapowiedziane testy, nigdy nie wiesz, kiedy się zjawią-skomentował Novitzky.

Jeff w organizacji UFC pełni rolę szefa, który nadzoruje testy antydopingowe dla zawodników od USADA, wypowiada się także w sprawach, kiedy zawodnikom testy się nie powiodą. Trzeba przyznać, że 50 oddanych testów po obu stronach robi wrażenie, a szczególnie to, że nigdy ich nie oblali.

Co ciekawe, w ostatnim czasie polityka antydopingowa największej organizacji na świecie właśnie uległa znaczącej zmianie. Zawodnicy nie są już karani za pozytywny wynik testu na obecność psychoaktywnej substancji THC, która jest jednym z głównych składników marihuany.


Czołowi zawodnicy wagi lekkiej zmierzą się ze sobą 23 stycznia na Fight Island w Abu Zabi. Rewanż za pojedynek z 2014 roku podczas którego Conor McGregor gładko odprawił Dustina Poiriera  będzie głównym wydarzeniem gali UFC 257.

Transmisja gali UFC 257:

  • Karta przedwstępna od 00:30 w nocy z soboty na niedzielę na UFC Fight Pass
  • Karta wstępna od 02:00 na Polsat Sport
  • Karta główna od 04:00 na Polsat Sport

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.