Jak podaje portal TMZ Sports, supergwiazda MMA Conor McGregor został aresztowany na wyspie Korsyka pod zarzutem napaści na tle seksualnym.

Oficjalne komunikaty mówią o zdarzeniu, które miało nastąpić w barze i próbach napaści seksualnej oraz ekshibicjonizmu. Conor w rejonach Korsyki faktycznie niedawno pływał swoim jachtem wraz z narzeczoną Dee Devlin, a zdarzenie rzekomo miało nastąpić 10 września.

Sprawę potwierdza francuska agencja prasowa.

Na obecną chwilę jednak nie ma żadnych przecieków w związku z zarzucanym mu czynem – prowadzone jest śledztwo. Oficjalny reprezentant interesów Conora rzucił do mediów jedynie ten komentarz:

Conor Mcgregor stanowczo zaprzecza jakimkolwiek oskarżeniom kierowanym w jego stronę.

To nie pierwsze takie oskarżenie w historii Irlandczyka. Całkiem niedawno również był podejrzany o napaść na tle seksualnym. Nieznana mu kobieta oskarżyła go o napaść na tle seksualnym. Conor za zdarzenia, które według oskarżycielski miało miejsce w grudniu 2018 roku, odpowiadał z wolnej stopy. Kobieta sugerowała wtedy w sądzie, że napaść nastąpiła w hotelu Beacon w Dublinie. Policja zabezpieczyła ślady w pokoju wskazanym przez oskarżycielkę i przestała udzielać informacji na ten temat. Po ponad roku, śledztwo zostało umorzone.

Czy i tym razem sąd oczyści Conor z zarzutów? Jak widać McGregor nic sobie nie robi z tego bo wczoraj poinformował o chęci powrotu do walk zdradzając, że testowała go USADA.

ZOBACZ: „UFC, co tu się dzieje?” – McGregor przetestowany przez USADA

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.