Pretendent do pasa kategorii półśredniej UFC, Colby Covington, zwrócił się do swojego najbliższego rywala. Amerykanin zasugerował, że Leon Edwards nie chciał z nim walki, a ponadto obiecał odebranie mu tytułu.

Covington zmierzy się z mistrzem wagi półśredniej w walce wieczoru gali UFC 296. Wydarzenie odbędzie się 16 grudnia w T-Mobile Arena w Las Vegas. Dla Edwardsa będzie to druga obrona tytułu. Covington na opublikowanym filmie zasugerował, że to ostatnie chwile z pasem dla Jamajczyka mieszkającego i trenującego w Wielkiej Brytanii. Amerykanin uważa również, że popularny „Rocky” nie chciał tego pojedynku.

Tik-tak, Leon. Zostały trzy tygodnie. Każdy wie, że nie chciałeś tej walki, ale tak jak Anglicy, nie chcieliście dać naszej wolności. My, Amerykanie, ją po prostu odebraliśmy. 16 grudnia nie będzie żadnej różnicy. Zabiorę ten pas do Ameryki, a Ty wrócisz do Wielkiej Brytanii z pustymi rękami, dzieciaku. Do zobaczenia wkrótce.

Covington (MMA 17-3) w ostatniej walce pokonał Jorge Masvidala w walce wieczoru UFC 272 w marcu 2022. Tym samym 34-latek udanie powrócił do oktagonu po drugiej porażce z Kamaru Usmanem o tytuł wagi półśredniej. Covington w 2018 roku zdobył tymczasowy pas tejże kategorii, kiedy to na UFC 225 wypunktował Rafaela dos Anjosa. Amerykanin zajmuje 2. miejsce w rankingu dywizji do 77 kilogramów organizacji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,920 komentarzy 2,965 polubień

Pretendent do pasa kategorii półśredniej UFC, Colby Covington, zwrócił się do swojego najbliższego rywala. Amerykanin zasugerował, że Leon Edwards nie chciał z nim walki, a ponadto obiecał odebranie mu tytułu. Covington zmierzy się z mistrzem wagi półśredniej w walce wieczoru gali UFC 296. Wydarzenie odbędzie się 16 grudnia w T-Mobile Arena w Las Vegas. Dla Edwardsa będzie to […]

Odpowiedz polub

click to expand...