Najlepszej organizacji MMA na świecie udało się znaleźć rywala dla byłego mistrza wagi koguciej, Cody’ego Garbrandta, na okoliczność UFC 285. Jak podaje na Twitterze dziennikarz ESPN, Brett Okamoto, „No Love” zawalczy z Trevinem Jonesem.

Garbrandt (MMA 12-5) nie ma w ostatnim czasie najlepszej serii. Amerykanin przegrał dwa z rzędu i pięć z sześciu ostatnich pojedynków. Garbrandta nie widziano w akcji od grudnia 2020 i porażki z Kai Kara-France na UFC 269 przez techniczny nokaut. Dla „No Love” był to jednorazowy epizod w dywizji muszej. Garbrandt to były mistrz wagi koguciej UFC. Pas dzierżył w latach 2016-2017.

Jones (MMA 13-9, 1 NC) wejdzie do oktagonu po trzech porażkach z rzędu. Amerykanin przegrał ostatnie starcie w październiku ubiegłego roku z Raoni Barcelosem przez jednogłośną decyzję sędziów. Ostatnią wygraną 32-latek zanotował w marcu 2021, kiedy to pokonał Mario Bautistę przez techniczny nokaut. Przed angażem w UFC rywalizował w takich organizacjach jak m.in. ACA czy Pacific Xtreme Combat.

Gala UFC 285 odbędzie się 4 marca w obiekcie T-Mobile Arena w Las Vegas. Wydarzenie uświetni walka byłego dominatora wagi półciężkiej, Jona Jonesa, z Cirylem Gane. Stawką pojedynku będzie zwakowany pas dywizji ciężkiej UFC. Podczas gali odbędzie się również starcie o pas dywizji muszej pomiędzy mistrzynią, Valentiną Shevchenko, a Alexą Grasso.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Roshi

UFC
Heavyweight

19,498 komentarzy 59,133 polubień

:pudziaonicbyniedao:

Odpowiedz polub

R
Rulimajk

Maximum FC
Featherweight

1,490 komentarzy 4,170 polubień

No Cody pewnie rozpyka tego typa zachowując się przy tym jak klaun. Oby dostał jakimś lujem

Odpowiedz polub

BogdanJanusz

KSW
Featherweight

5,042 komentarzy 19,836 polubień

Jemu to bez różnicy. Czerwony kwadracik sam się nie nabije.

Odpowiedz 2 polubień

Komentator Internetu

KSW
Lightweight

5,128 komentarzy 10,224 polubień

Chyba najgorzej poprowadzona kariera ostatniej dekady, gościowi nie brakło talentu ale po prostu mózgu przez co Dillashaw zabrał mu duszę.

Odpowiedz polub

P
PaoloCosta

Jungle Fight
Middleweight

340 komentarzy 978 polubień

Walka z Kai kara była w 2020 a Cody byl mistrzem w 2016??????!!!!
Przecież to było 2 lata temu :childcry:

Odpowiedz polub