Nie ma szczęścia do rywali w ostatnim czasie Cody Garbrandt. Walka Amerykanina z Julio Arce nie dojdzie do skutku na UFC 285 z powodu kontuzji rywala. Informację przekazał na Twitterze dziennikarz Eurosportu, Marcel Dorff.

Pojedynek Garbrandta z Arce miał się odbyć na UFC 285, które odbędzie się 4 marca w Las Vegas. Wiadomo jednak, że 33-latek nie zawalczy z byłym mistrzem amerykańskiej organizacji. Arce nabawił się kontuzji, która uniemożliwi mu występ na marcowym wydarzeniu. Nie wiadomo czy Garbrandt zostanie na rozpisce wydarzenia, czy też organizacja przełoży batalię pomiędzy dwoma kogucimi. „No Love” może mówić o dużym pechu, ponieważ w zeszłym roku dwukrotnie odwoływano jego pojedynek z Rani Yahyą.

Garbrandt (MMA 12-5) nie ma w ostatnim czasie najlepszej serii. Amerykanin przegrał dwa z rzędu i pięć z sześciu ostatnich pojedynków. Garbrandta nie widziano w akcji od grudnia 2020 i porażki z Kai Kara-France na UFC 269 przez techniczny nokaut. Dla „No Love” był to jednorazowy epizod w dywizji muszej. Garbrandt to były mistrz wagi koguciej UFC. Pas dzierżył w latach 2016-2017.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

10,950 komentarzy 24,576 polubień

Jeszcze jest w ufc
Zapomniałem o tym skrzacie

Odpowiedz 1 Like

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Welterweight

9,461 komentarzy 67,353 polubień

Były zawodnik UFC - jest
Jakaś tam medialność - jest
Dłuższy czas nieaktywny - jest
Potężny loss streak - jest
Panie Garbrant witamy na pokładzie, proszę się przygotować do walki o pas.

Odpowiedz 1 Like