Medialna gwiazda UFC, Paddy Pimblet, nie może wbrew jego słowom narzekać na brak zainteresowanych walką z nim. Anglika na Twitterze wyśmiał inny zawodnik kategorii lekkiej, Terrance McKinney.

Pimblett przed kilkoma dniami potwierdził, że chce walczyć na grudniowej gali UFC 282. „Baddy” narzekał na brak zainteresowanych rywalizacją z nim. Twierdził, że wielu zawodników dużo mówi o walce przeciwko niemu, a następnie się wycofują. Na te słowa odpowiedzieć zdążył już doświadczony Drew Dober, który dał do zrozumienia, że jest gotowy stanąć w szranki z Pimblettem.

Dużo dalej poszedł za to inny zawodnik kategorii lekkiej. Terrance McKinney, bo o nim mowa, wyśmiał na Twitterze Anglika. „T-Wrecks”, który w przeszłości zabiegał już o walkę z Pimblettem, odpowiedział na słowa Paddy’ego dotyczące braku chętnych do rywalizacji z nim.

McKinney (MMA 13-4) w ostatniej walce poddał Ericka Gonzaleza na sierpniowej gali UFC. Tym samym 28-latek udanie powrócił po porażce z Doberem, która miała miejsce w marcu. Amerykanin w UFC rywalizuje od ubiegłego roku. W czerwcu zaliczył piorunujący debiut w organizacji podczas UFC 263. Wówczas znokautował Matta Frevolę w ciągu 7 sekund i tym samym stał się rekordzistą jeżeli chodzi o skończenie walki w debiucie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,256 komentarzy 75,865 polubień

Pimblett to typ zawodnika którego uderzasz i dostajesz cholesterolu

Odpowiedz polub