Prezydent UFC, Dana White, oficjalnie potwierdził walkę wieczoru gali UFC w Paryżu. Wydarzenie uświetni rywalizacja dwóch ciężkich, Ciryla Gane oraz Sergeya Spivaka. Gala UFC w Paryżu odbędzie się 2 września w obiekcie Accor Arena. Amerykański hegemon do Francji wraca po zaledwie rocznej przerwie.

Gane (MMA 11-2) powróci po drugiej nieudanej próbie zdobycia mistrzowskiego pasa. Francuz przegrał na początku marca z Jonem Jonesem w walce wieczoru gali UFC 285 w Las Vegas. „Bones” poddał 32-latka w niewiele ponad dwie minuty. Rok wcześniej Gane musiał uznać wyższość Francisa Ngannou na UFC 270, z którym przegrał przez decyzje sędziów punktowych. 8 z 11 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem. Gane zajmuje 1. miejsce w rankingu kategorii ciężkiej UFC.

Spivak (MMA 16-3) jest na fali trzech zwycięstw oraz wygrywał 6 z 7 ostatnich pojedynków. Mołdawianin pokonał w lutym Derricka Lewisa przez duszenie w niewiele ponad trzy minuty w walce wieczoru wydarzenia. Za swój występ otrzymał bonus od amerykańskiej organizacji. Spivak w UFC rywalizuje od 2019 roku. 14 z 16 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem. Spivak zajmuje 8. miejsce w rankingu kategorii ciężkiej UFC.