Walczący w kategorii piórkowej UFC, Shane Burgos, wypowiedział się na temat aktualnej sytuacji kontraktowej z amerykańską organizacją. Popularnemu „Hurricane’owi” skończył się kontrakt, jednak nie otrzymał od swojego pracodawcy informacji o zmienionym wynagrodzeniu.

Shane Burgos aktualnie może się pochwalić serią dwóch zwycięstw z rzędu. W pokonanym polu zostawiał Charlesa Jourdaina oraz Billy’ego Quarantillo po kapitalnych walkach. Obydwa starcia zakończyły się decyzjami sędziowskimi na korzyść zawodnika z Nowego Jorku. Starcie z Jourdainem było dla Burgosa ostatnim na kontrakcie z organizacją UFC. Amerykanin wypowiedział się o swojej obecnej sytuacji w rozmowie z dziennikarze, Arielem Helwanim podczas programu The MMA Hour. Burgos chciałby znać konkretną ofertę ze strony amerykańskiej organizacji.

Kocham być częścią UFC, walczyć dla nich. Zobaczymy z czym wrócą, ale nie ma sensu nie zbadać gruntu. Zaniedbałbym oraz byłoby to brakiem szacunku dla mojej rodziny, gdybym nawet nie usłyszał żadnych innych liczb. Chciałbym usłyszeć jakieś inne kwoty z ich strony. Nie zamierzam siedzieć 4-5 miesięcy, oczekując na kontrakt, ale jeżeli coś mają to zaproponowania to pozostaje na to otwarty, żeby tego wysłuchać.

Burgos (MMA 15-3, UFC 8-3) w amerykańskiej organizacji walczy od 2016 roku. W tym czasie czterokrotnie otrzymywał wyróżnienie za walkę wieczoru. Burgos w klasyfikacji kategorii piórkowej UFC zajmuje 14. miejsce. Zawodnik znany jest z ekscytującego stylu walki, który zawsze zapewnia fanom emocje.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Welterweight

9,740 komentarzy 70,110 polubień

Daje dobre walki więc powinni mu dać jakąś premie mimo że Dejna pewnie nie będzie na to chętny

Odpowiedz 1 Like

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,493 komentarzy 10,941 polubień

Daje dobre walki więc powinni mu dać jakąś premie mimo że Dejna pewnie nie będzie na to chętny

Też lubię go oglądać. Ścisłym topem raczej nie będzie, ale daje dobre walki. Ostatnie dwa starcia również mogły otrzymać bonus za najlepszy pojedynek gali.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of majkelo89
majkelo89

UFC
Middleweight

13,330 komentarzy 49,004 polubień

Cztery złote czterdzieści groszy.

Odpowiedz polub

Avatar of Malkontent
Malkontent

ONE FC
Heavyweight

2,568 komentarzy 5,287 polubień

„Chciałbym usłyszeć jakieś inne kwoty”​

nie ma problemu, UFC zawsze może zaproponować mniej ;)

Daje dobre walki więc powinni mu dać jakąś premie mimo że Dejna pewnie nie będzie na to chętny

Dana powie, że jak daje dobre walki to dostaje premie....np za FOTN

Odpowiedz polub