Niestety Dustin Poirier nie będzie miał szansy na zmierzenie się w grapplingu ze światowej klasy zawodnikiem – Garrym Tononem. Zawodnik Renzo Gracie Academy za pomocą mediów społecznościowych poinformował fanów o kontuzji, która nie pozwoli mu na występ.

Dustin Poirier: Rozumiem, zdrówka. Życzę ci powodzenia w następnej walce. Może spróbujemy doprowadzić do naszego pojedynku następnym razem.

Garry Tonon: Dziękuję przyjacielu, to tylko rozcięcie, może nie duża sprawa, ale istnieje ryzyko, że rana otworzy się przy okazji moich kwietniowych startów. Przepraszam cię.

Jest także dobra wiadomość, bo fundacja byłego pretendenta do tytułu wagi lekkiej zbierze pieniądze na wcześniej założony cel.

Moja fundacja zbierze pieniądze na foteliki dla dzieci. Ja jestem zdrowy, nic mi nie dolega i postaram się o zakontraktowanie kolejnego starcia w UFC.

Kto wie, czy organizacja Dany White’a nie zestawi ponownie Nate’a Diaza z Poirierem. W ostatnim czasie ”Diamond” za pomocą Twittera zapytał stocktończyka, czy przyjmie ofertę pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.