Charles Oliveira, były mistrz kategorii lekkiej UFC, skomentował ostatnie doniesienia o odwołanej walce na UFC 309. Brazylijczyk nie ukrywał zdziwienia takim plotkom.

Oliveira podczas UFC 309 ma zmierzyć się po raz drugi z Michaelem Chandlerem. Wydarzenie odbędzie się 16 listopada w legendarnym obiekcie Madison Square Garden w Nowym Jorku. Pojedynek wagi lekkiej poprzedzi główną walkę wieczoru. W pierwszym pojedynku obydwóch zawodników, do którego doszło w maju 2021, lepszy okazał się Oliveira. Brazylijczyk znokautował Chandlera na początku drugiej rundy w walce wieczoru UFC 262 i został nowym mistrzem wagi lekkiej.

W przestrzeni medialnej pojawiły się doniesienia, jakoby pojedynek był pod znakiem zapytania. Oliveira na platformie X wyraził zdziwienie zaistniałym doniesieniom. Na chwilę obecną wydaje się, że pojedynek „Do Bronxa” z Chandlerem nie jest zagrożony.

Oliveira (MMA 34-10, 1 NC) w kwietniu na UFC 300 przegrał z Armanem Tsarukyanem przez niejednogłośną decyzję sędziów punktowych. Wcześniej “Do Bronx” wygrał z Beneilem Dariushem przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na gali UFC 289 w czerwcu 2023. Brazylijczyk w latach 2021-2022 był mistrzem wagi lekkiej, broniąc tytułu jeden raz. Oliveira zajmuje obecnie 2. miejsce w rankingu wagi do 70 kilogramów UFC.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

...wczytuję komentarze...

p
panpan

KSW
Light Heavyweight

5,745 komentarzy 20,394 polubień