Kibice będą mogli bez przeszkód obejrzeć wszystkie walki ujęte w programie gali Celtic Gladiator w Bielsku-Białej z perspektywy trybun Hali pod Dębowcem – to najważniejsza informacja, która odnosi się do eventu zaplanowanego na sobotę 26 czerwca.

Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, wzbudza też z każdym kolejnym dniem coraz wyraźniej zauważalne zainteresowanie kibiców. Poprzez platformę pod adresem www.kupbilecik.pl wystartowała właśnie oficjalnie sprzedaż wejściówek na Galę Celtic Gladiator 29. Ceny biletów dla kibiców wahają się w przedziale od 60 do 100 złotych za miejsca zlokalizowane blisko oktagonu (ROZKŁAD MIEJSC NA SEKTORACH). To więc poziom zbliżony do tego z poprzedniego eventu w Hali pod Dębowcem.

Wiadomo już, że ponownie pojedynki stoczą „u siebie” reprezentanci wspomnianego bielskiego klubu – Paweł Szumlas, Remigiusz Rzemieniewski, Gabriel Goch, Adrian Grzelak i Radosław Tarnawa. W Bielsku-Białej powalczą również m.in. fighterzy Arrachion Olsztyn i Silesian Katowice. Poniżej przedstawiamy pełną rozpiskę wydarzenia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Djuk94
Djuk94

Shark Fights
Heavyweight

1,356 komentarzy 1,288 polubień

Paweł śpiący śpioch? xD

Odpowiedz polub