Abel Trujillo (15-8) pod banderą UFC występował do grudnia 2017 roku. Podczas swojej przygody z amerykańskim gigantem walczył on, chociażby z Khabibem Nurmagomedovem, Tonym Fergusonem czy Gleisonem Tibau. Jak donosi portal MMAJunkie, Amerykanin z Florydy od przerwania kariery w MMA boryka się z dużymi problemami. 36-latek początkowo był oskarżony o usiłowanie seksualnego wykorzystania dziecka poprzez wysyłanie wiadomości z nagimi zdjęciami oraz namawianie do spotkania. Dzisiaj wiadomo już, że zawodnik przyznał się do wykroczenia mówiącego o publikacji nagich zdjęć w wiadomościach prywatnych do nieletniej oraz rozpoczynania konwersacji z kobietami niepełnoletnimi.

Początkowo Trujillo został aresztowany w lipcu ubiegłego roku po wysłaniu właśnie tych zdjęć, a także za posiadanie i rozpowszechnianie pornografii dziecięcej. Co więcej, zaczął on obserwować ofiarę na Instagramie, próbując nawiązać kontakt. Ofiara stwierdziła, że po otrzymaniu fotografii poczuła się niekomfortowo i była przestraszona. Co prawda osoba niepełnoletnia zablokowała Abela w mediach społecznościowych, jednak ten nie postanowił na tym skończyć, założył nowy profil.

W końcu wydano nakaz przeszukania telefonu sportowca, jednak ten od razu przyznał, że przeprowadzał wiele rozmów z kobietami poniżej 18 lat, a także wysyłał im nagie zdjęcia. Karę, jaką może otrzymać Trujilo to więzienie do 18 miesięcy oraz grzywna $5,000, wyrok zapadnie 6 kwietnia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.