Brian Ortega pod koniec marca skrzyżuje rękawice z Alexandrem Volkanovskim w pojedynku o tytuł mistrzowski kategorii piórkowej UFC. Popularny „T-City” w ramach przygotowań dość często gości w klubie Huntington Beach Ultimate Training Center, gdzie ma okazję trenować między innymi z T.J.’em DillashawemJuanem Archuletą oraz Cubem Swansonem.

Zawodnicy ostatnio po jednej z jednostek zdecydowali się zrobić wspólne zdjęcie,  publikując je w mediach społecznościowych. Możemy na nim zobaczyć pretendenta właśnie w towarzystwie byłego mistrza UFC, aktualnego czempiona Bellatora i dawnego oponenta.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ortega (MMA 15-1) w połowie października ubiegłego powrócił do oktagonu po prawie dwóch latach przerwy, w fenomenalnym stylu rozprawiając się na pełnym dystansie z Chan Sung Jungiem. Wcześniej przegrał z Maxem Hollowayem w walce o tytuł. Aktualnie jest sklasyfikowany na drugiej pozycji w rankingu.