Brendan Allen po sobotniej wygranej nie ukrywa mistrzowskich aspiracji w kategorii średniej UFC. Amerykanin chciałby zawalczyć w najbliższej walce o miano następnego pretendenta do pasa.

Allen odniósł pewną wygraną w pojedynku uświetniającym rywalizację na gali UFC Fight Night 232. Wydarzenie odbyło się 18 listopada w Las Vegas w obiekcie UFC Apex. 27-latek zdominował Paula Craiga i poddał go na początku trzeciej rundy duszeniem zza pleców. Tym samym Amerykanin odniósł szóstą wygraną z rzędu.

Po gali 27-latek nie ukrywał mistrzowskich aspiracji i chęci rywalizacji o miano następnego pretendenta do pasa wagi średniej. Allen w rozmowie z Paulem Felderem w oktagonie wymienił takich zawodników jak Robert Whittaker, Jared Cannonier czy Khamzat Chimaev. Amerykanin zawalczy z kimkolwiek zestawi go UFC, jednak chciałby, aby to była ostatnia potyczka przed walką mistrzowską.

Muszę zawalczyć o miano pretendenta do pasa. Uważam, że na to zasłużyłem i zapracowałem. Pokonałem każdego kogo mi dali i ich skończyłem. Nie dbam o to kto będzie następny, to już niech UFC powie. Whittaker, Cannonier, Chimaev, ktokolwiek. Nie obchodzi mnie to. Chcę walczyć o miano pretendenta. Jestem najlepszy na świecie. Jestem tu po to, aby to udowodnić. Jeśli uważasz, że jest inaczej, śmiało, udowodnij mi to, a nie gadaj.

Jeśli chodzi o wymienioną trójkę, to żaden z tych zawodników nie ma zestawionego pojedynku. Whittaker nie walczył od lipca, Cannonier od czerwca, natomiast Chimaev ostatni raz rywalizował w październiku. Ten drugi niedawno przeszedł operację kolana, więc prędko nie będzie gotowy do powrotu do oktagonu. Khamzat natomiast doznał kontuzję dłoni w ostatniej walce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,907 komentarzy 2,931 polubień

Brendan Allen po sobotniej wygranej nie ukrywa mistrzowskich aspiracji w kategorii średniej UFC. Amerykanin chciałby zawalczyć w najbliższej walce o miano następnego pretendenta do pasa. Allen odniósł pewną wygraną w pojedynku uświetniającym rywalizację na gali UFC Fight Night 232. Wydarzenie odbyło się 18 listopada w Las Vegas w obiekcie UFC Apex. 27-latek zdominował Paula Craiga i […]

Odpowiedz polub

click to expand...