Młodszy brat Tysona Fury’ego, Tommy Fury, wystąpi na gali Showtime PPV, której główną atrakcją będzie starcie Jake’a Paula z Tyronem Woodleyem. Jak potwierdził sam zawodnik, Fury zadebiutuje w USA w ringu bokserskim przeciwko byłemu zawodnikowi Bellator MMA, Anthony’emu Taylorowi. Walka odbędzie się na dystansie 6 rund w limicie wagowym do 180 funtów.

Tommy Fury jest niepokonany w boksie i ma na swoim koncie 6 walk. W ostatniej walce w czerwcu tego roku przez decyzję sędziowską pokonał Jordana Granta. Jeśli chodzi o jego rywala, Anthony’ego Taylora, ten ma na swoim koncie tylko jedną walkę w boksie, którą przegrał przez niejednogłośną decyzję sędziowską. Zawodnik wygrał w klatce MMA 5 ostatnich walk z rzędu. Jego rekord w MMA wynosi 7-5. Ostatni raz w klatce walczył w styczniu 2020 roku, kiedy to pokonał Chrisa Avilę przez decyzję sędziowską.

Na gali bokserskiej Showtime zobaczymy także walki jak Daniel Dubois i Joe Cusumano oraz Ivana Baranchyka z Montaną Love. Gala odbędzie się 29 sierpnia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

baju

Vale Tudo
Championship

28,424 komentarzy 38,395 polubień

Młodszy brat Tysona Fury'ego, Tommy Fury, wystąpi na gali Showtime PPV, której główną atrakcją będzie starcie Jake'a Paula z Tyronem Woodleyem. Jak potwierdził sam zawodnik, Fury zadebiutuje w USA w ringu bokserskim przeciwko byłemu zawodnikowi Bellator MMA, Anthony'emu Taylorowi. Walka odbędzie się na dystansie 6 rund w limicie wagowym do 180 funtów.

Tommy Fury jest niepokonany w boksie i ma na swoim koncie 6 walk. W ostatniej walce w czerwcu tego roku przez decyzję sędziowską pokonał Jordana Granta. Jeśli chodzi o jego rywala, Anthony'ego Taylora, ten ma na swoim koncie tylko jedną walkę w boksie, którą przegrał przez niejednogłośną decyzję sędziowską. Zawodnik wygrał w klatce MMA 5 ostatnich walk z rzędu. Jego rekord w MMA wynosi 7-5. Ostatni raz w klatce walczył w styczniu 2020 roku, kiedy to pokonał Chrisa Avilę przez decyzję sędziowską.

Na gali bokserskiej Showtime zobaczymy także walki jak Daniel Dubois i Joe Cusumano oraz Ivana Baranchyka z Montaną Love. Gala odbędzie się 29 sierpnia.

Odpowiedz polub

click to expand...