Młodszy brat Tysona Fury’ego, Tommy Fury, wystąpi na gali Showtime PPV, której główną atrakcją będzie starcie Jake’a Paula z Tyronem Woodleyem. Jak potwierdził sam zawodnik, Fury zadebiutuje w USA w ringu bokserskim przeciwko byłemu zawodnikowi Bellator MMA, Anthony’emu Taylorowi. Walka odbędzie się na dystansie 6 rund w limicie wagowym do 180 funtów.

Tommy Fury jest niepokonany w boksie i ma na swoim koncie 6 walk. W ostatniej walce w czerwcu tego roku przez decyzję sędziowską pokonał Jordana Granta. Jeśli chodzi o jego rywala, Anthony’ego Taylora, ten ma na swoim koncie tylko jedną walkę w boksie, którą przegrał przez niejednogłośną decyzję sędziowską. Zawodnik wygrał w klatce MMA 5 ostatnich walk z rzędu. Jego rekord w MMA wynosi 7-5. Ostatni raz w klatce walczył w styczniu 2020 roku, kiedy to pokonał Chrisa Avilę przez decyzję sędziowską.

Na gali bokserskiej Showtime zobaczymy także walki jak Daniel Dubois i Joe Cusumano oraz Ivana Baranchyka z Montaną Love. Gala odbędzie się 29 sierpnia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

b
baju

NoLife FC

31,109 komentarzy 53,220 polubień

Młodszy brat Tysona Fury'ego, Tommy Fury, wystąpi na gali Showtime PPV, której główną atrakcją będzie starcie Jake'a Paula z Tyronem Woodleyem. Jak potwierdził sam zawodnik, Fury zadebiutuje w USA w ringu bokserskim przeciwko byłemu zawodnikowi Bellator MMA, Anthony'emu Taylorowi. Walka odbędzie się na dystansie 6 rund w limicie wagowym do 180 funtów.

Tommy Fury jest niepokonany w boksie i ma na swoim koncie 6 walk. W ostatniej walce w czerwcu tego roku przez decyzję sędziowską pokonał Jordana Granta. Jeśli chodzi o jego rywala, Anthony'ego Taylora, ten ma na swoim koncie tylko jedną walkę w boksie, którą przegrał przez niejednogłośną decyzję sędziowską. Zawodnik wygrał w klatce MMA 5 ostatnich walk z rzędu. Jego rekord w MMA wynosi 7-5. Ostatni raz w klatce walczył w styczniu 2020 roku, kiedy to pokonał Chrisa Avilę przez decyzję sędziowską.

Na gali bokserskiej Showtime zobaczymy także walki jak Daniel Dubois i Joe Cusumano oraz Ivana Baranchyka z Montaną Love. Gala odbędzie się 29 sierpnia.

Odpowiedz polub

click to expand...