Czołowy zawodnik kategorii muszej UFC, Brandon Royval, odpowiedział na ostatnie wyzwanie ze strony Muhammada Mokaeva. Amerykanin wyśmiał styl walki 22-latka i brak zainteresowania widzów jego walką.

Mokaev nie tak dawno wyszedł do Royvala z dość nietypową propozycją. Zawodnik mieszkający w Anglii zaproponował Amerykaninowi swoją gaże w wysokości 38 tysięcy dolarów. Propozycja ta nie spotkała się z entuzjazmem z drugiej strony. Przy okazji Royval wyśmiał 22-latka, wrzucając zdjęcie z walki młodzieńca. Kamera uchwyciła moment, w którym kibice na trybunach zerkali na telefon, a kamerzysta również nie był skupiony na walce Mokaeva.

Royval (MMA 15-6) obecnie jest na fali trzech zwycięstw z rzędu. 30-latek pokonał przez nokaut Mattheusa Nicolau w ubiegłym tygodniu na gali w Kansas. Za ten i wcześniejszy występ Amerykanin otrzymał bonusy od organizacji. 13 z 15 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem. Royval zajmuje 4. miejsce w rankingu kategorii muszej UFC.

Mokaev (MMA 10-0, 1 NC) może pochwalić się serią czterech zwycięstw w najlepszej organizacji MMA na świecie, gdzie walczy od marca ubiegłego roku. W ostatnim pojedynku poddał Jafela Filho na gali UFC 286 w ubiegłym miesiącu. 7 z 10 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem. Mokaev jest na 12. miejscu w rankingu wagi muszej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Hellah
Hellah

KSW
Welterweight

5,364 komentarzy 17,072 polubień

Jebany dobrze to wychwycił, jak dojdzie do walki to mam nadzieję, że poczęstuje ruska jakimś śmiertelnym kolanem albo łokciem.
Wojna Brandon :robbie:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

1

15,268 komentarzy 38,832 polubień

Jebany dobrze to wychwycił, jak dojdzie do walki to mam nadzieję, że poczęstuje ruska jakimś śmiertelnym kolanem albo łokciem.
Wojna Brandon :robbie:

Ta, ale cameraman może mieć nieprzyjemności a widać że chłop był zainteresowany walką i gapił się na telebima :mjsmile:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cassius42
Cassius42

UFC
Light Heavyweight

15,262 komentarzy 26,146 polubień

Kibice to pewnie dostali akurat ALERT RCB o jakimś huraganie
:pytalsiektos:

Odpowiedz 1 Like