Najlepsza organizacja polskiego MMA poinformowała za pośrednictwem YouTube’a o bonusach za występy na gali XTB KSW 89. Nagrodzona została trójka zawodników.

Gala XTB KSW 89 odbyła się 16 grudnia w obiekcie PreZero Arena w Gliwicach. W walce wieczoru doszło do rywalizacji o pas kategorii półśredniej. Podwójny mistrz KSW, Salahdine Parnasse, nie zdobył trzeciego tytułu. Lepszy okazał się Adrian Bartosiński, który obronił swój pas po raz pierwszy, dzięki wygranej przez jednogłośną decyzję sędziów punktowych.

Sobotnia gala przyniosła tylko dwie wygrane przed czasem, dlatego też niewielu zawodników zostało nagrodzonych bonusami. Za najlepszy nokaut wieczoru wyróżniono Wilsona Varelę, który w 17 sekund znokautował kopnięciem na wątrobę Sebastiana Rajewskiego. Najlepszą walką gali uznano krwawy pojedynek w wadze średniej pomiędzy Tomaszem Romanowskim, a Damianem Janikowskim. Ten drugi zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Warszawski Antek
Warszawski Antek

M-1 Global
Light Heavyweight

3,834 komentarzy 19,233 polubień

No i fajnie, akurat 100 więcej na prezenty świąteczne :beczka:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Myshon
Myshon

Legacy FC
Middleweight

2,079 komentarzy 9,908 polubień

No i fajnie, akurat 100 więcej na prezenty świąteczne :beczka:

W bonach do Lewiatana :jarolaugh:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of DONTOLIVER
DONTOLIVER

Legacy FC
Light Heavyweight

2,140 komentarzy 5,178 polubień
Avatar of J.K
J.K

M-1 Global
Light Heavyweight

3,848 komentarzy 12,929 polubień

Jak zwykle pod informacją o bonusach KSW: bonusy za poddanie i nokaut do wyjebania, zamiast tego wprowadzić bonus za performance. Jest to zdecydowanie bardziej uniwersalna nagroda niż nokaut i poddanie, bo można go przyznać zawodnikowi po prostu za zdominowanie rywala bez skończenia przed czasem.

Odpowiedz 2 polubień