KSI vs Logan Paul 2

Niepokonany mistrz świata w boksie będzie bronić pasa na karcie wstępnej bokserskiej gali Youtuberów: KSI vs Logan Paul 2.

Gwiazdy mediów społecznościowych, KSI i Logan Paul ponownie zmierzą się 9 listopada na gali bokserskiej w Staples Center w Los Angeles, ponad rok po tym, jak ich pierwsze spotkanie w ringu zakończyło się remisem. Gala promowana będzie przez znanego menadżera bokserskiego Eddiego Hearn’a a transmisją zapowiedziano na dodatkowo płatnej platformie sportowej DAZN.

Co ciekawe, na karcie wstępnej zobaczymy powrotną walkę niepokonanego mistrza świata organizacji WBO, Billy’ego Joe Saundersa (Boks 28-0) który bronić będzie tytułu w wadze super średniej z nieogłoszonym jeszcze przeciwnikiem.

Niezwykle popularni w świecie Youtube`a, blogerzy KSI i Logan Paul zmierzyli się ze sobą w zeszłym roku w amatorskim starciu w formule bokserskiej w Manchesterze. Walka była promowana jako „Największe wydarzenie internetowe w historii” oraz „Największa walka bokserska białych kołnierzyków w historii”. Amatorska walka blogerów zakończyła się większościowym remisem i mimo dość niskiego poziomu sportowego była jednym z najchętniej oglądanych płatnych wydarzeń na platformie Youtube.

Cena za PPV ustalona na 7.5£ w UK i 10$ w USA nie odstraszyła fanów blogerów którzy w przeszłości transmitowali wszystkie swoje wydarzenia za darmo. Według niektórych  szacunków, całkowity przychód miał wynieść rekordowe 150 milionów funtów, ale zarówno KSI jak i Logan Paul zdementowali te informacje. Według słów KSI, organizacja sprzedała 950 000 transmisji na kanale YouTube oraz ponad 100 000 innymi kanałami. Z tego 30% trafiło bezpośrednio do platformy YouTube a pozostałe 70% podzielono równo między KSI i Loganem Paulem.

23 KOMENTARZE

 1. Kurwa, żeby taki bokser jak Saunders bił się na KARCIE WSTĘPNEJ jakieś gali youtuberów, to naprawdę wiele mówi o dzisiejszym świecie.

 2. Ja rozumiem, że rynek sam wszystko zweryfikuje. Ludzie domagają się freaków więc to dostają! Wniosek z tego taki, że większość… mimo iż o gustach się nie dyskutuje… znaczy to, że większość ma wypaczony gust

 3. Kurwa, żeby taki bokser jak Saunders bił się na KARCIE WSTĘPNEJ jakieś gali youtuberów, to naprawdę wiele mówi o dzisiejszym świecie.

  W zasadzie mówi wszystko

 4. Kurwa, żeby taki bokser jak Saunders bił się na KARCIE WSTĘPNEJ jakieś gali youtuberów, to naprawdę wiele mówi o dzisiejszym świecie.

  Kurwa dno dna

 5. Kocham patologię, kocham fame mma, kocham youtuba ale ten news mnie łamie.

  Mnie tez łamie, dlatego jak czytac to na porcelanowym tronie tylko

 6. Kapitalizm skurwysyny xD Ja nie mam z tym problemu.

  Ci goście są pewnie tak z kilkaset razy bardziej znani niż ten bokser.

 7. Khabib 7 milionów

  a tak serio to imo to liczby z dupy są

  jak mówisz ze na fakemma jest taka kasa to tym bardziej tu

  to jest boks a nie mma dla biedakow

 8. jak mówisz ze na fakemma jest taka kasa to tym bardziej tu

  to jest boks a nie mma dla biedakow

  może i jest, to pokazuje ile łysy zgarnia i spółka, a zawodnicy ochłapy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.