Druga walka jednych z najpopularniejszych YouTuberów na świecie, KSI vs Logan Paul zostanie wyemitowana na żywo w polskiej telewizji TVP Sport.

Do starcia KSI vs Logan Paul 2 dojdzie w nocy z soboty na niedzielę podczas gali bokserskiej w Los Angeles. Transmisję zaplanowano od godziny od 3:40 na kanale TVP Sport, stronie TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Będzie to rewanż za amatorskie starcie z sierpnia zeszłego roku, w którym padł remis. W USA tak jak za pierwszym razem, walka będzie transmitowana w dodatkowo płatnym systemie PPV. Poprzednim razem, za możliwość oglądania amatorów w ringu zdecydowało się zapłacić ponad milion osób a sama walka cieszyła się również ogromną popularnością na pirackich streamach.

Za organizację drugiego pojedynku odpowiedzialny jest jeden z największych promotorów boksu – Eddie Hearn, który tak mówił o walce:

– Pay-Per-View na ich pierwszą walkę wykupiło ponad milion osób, a wszystko było organizowane w amatorski sposób. Jak można to ignorować? Wiem, że to dla niektórych dziwne, ale pomyślcie o zupełnie nowej grupie widzów młodego pokolenia, która zacznie się dzięki temu interesować boksem.

– Musicie mi zaufać. Nie znam się na wielu rzeczach, ale znam się na marketingu w boksie. Ta walka odbędzie się na moich warunkach, a KSI i Logan naprawdę potrafią boksować. Musimy poszerzać horyzonty i docierać do nowych widzów, to idealna okazja.

Co ciekawe na karcie wstępnej gali firmowanej przez amatorów zobaczymy również mistrza świata, Billy`ego Joe Saundersa który zmierzy się z Marcelo Estebanem Coceresem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.