Bilety na Celtic Gladiator w Bielsku-Białej w sprzedaży

Kibice będą mogli bez przeszkód obejrzeć wszystkie walki ujęte w programie Gali Celtic Gladiator w Bielsku-Białej z perspektywy trybun Hali pod Dębowcem – to najważniejsza informacja, która odnosi się do eventu zaplanowanego na sobotę 26 czerwca.

Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, wzbudza też z każdym kolejnym dniem coraz wyraźniej zauważalne zainteresowanie kibiców.

Organizacja gali w 2019 roku odbiła się szerokim echem i dlatego też trybuny w dużej mierze się zapełniły. Tak naprawdę równie znacząca impreza sportów walki powróciła wtedy po latach do Bielska-Białej. Liczymy, że i tym razem odbędzie się to z odpowiednim „powerem”, bo wszyscy jesteśmy spragnieni udziału na żywo w eventach – mówi Albert Jarzębak, prezes federacji Celtic Gladiator.

Poprzez platformę pod adresem www.kupbilecik.pl wystartowała właśnie oficjalnie sprzedaż wejściówek na Galę Celtic Gladiator 29. Ceny biletów dla kibiców wahają się w przedziale od 60 do 100 złotych za miejsca zlokalizowane blisko oktagonu (ROZKŁAD MIEJSC NA SEKTORACH). To więc poziom zbliżony do tego z poprzedniego eventu w Hali pod Dębowcem.

Nie chcieliśmy nadmiernie windować cen, bo zależy nam, żeby jak najliczniejsze grono fanów sportów walki pojawiło się na imprezie. Atmosfera jest wówczas wyjątkowo gorąco – dodaje Jarzębak.

Jak zapowiada, w dobie mniej restrykcyjnych, ale wciąż częściowo obowiązujących pandemicznych ograniczeń, trybuny podczas czerwcowej Gali pomieszczą blisko 1,5 tys. kibiców. Karta walk obejmować będzie łącznie 10 pojedynków, ich start zaplanowano w sobotę 26 czerwca na godzinę 18:00.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Janusz Sram
Janusz Sram

EFC Africa
Heavyweight

3,010 komentarzy 4,300 polubień

Daliby walkę Łazarskiemu gladiatorowi skoro ostatnia gala gdzie miał walczyć nie wyszła.

Odpowiedz polub