Bilety na Celtic Gladiator w Bielsku-Białej w sprzedaży

Kibice będą mogli bez przeszkód obejrzeć wszystkie walki ujęte w programie Gali Celtic Gladiator w Bielsku-Białej z perspektywy trybun Hali pod Dębowcem – to najważniejsza informacja, która odnosi się do eventu zaplanowanego na sobotę 26 czerwca.

Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, wzbudza też z każdym kolejnym dniem coraz wyraźniej zauważalne zainteresowanie kibiców.

Organizacja gali w 2019 roku odbiła się szerokim echem i dlatego też trybuny w dużej mierze się zapełniły. Tak naprawdę równie znacząca impreza sportów walki powróciła wtedy po latach do Bielska-Białej. Liczymy, że i tym razem odbędzie się to z odpowiednim „powerem”, bo wszyscy jesteśmy spragnieni udziału na żywo w eventach – mówi Albert Jarzębak, prezes federacji Celtic Gladiator.

Poprzez platformę pod adresem www.kupbilecik.pl wystartowała właśnie oficjalnie sprzedaż wejściówek na Galę Celtic Gladiator 29. Ceny biletów dla kibiców wahają się w przedziale od 60 do 100 złotych za miejsca zlokalizowane blisko oktagonu (ROZKŁAD MIEJSC NA SEKTORACH). To więc poziom zbliżony do tego z poprzedniego eventu w Hali pod Dębowcem.

Nie chcieliśmy nadmiernie windować cen, bo zależy nam, żeby jak najliczniejsze grono fanów sportów walki pojawiło się na imprezie. Atmosfera jest wówczas wyjątkowo gorąco – dodaje Jarzębak.

Jak zapowiada, w dobie mniej restrykcyjnych, ale wciąż częściowo obowiązujących pandemicznych ograniczeń, trybuny podczas czerwcowej Gali pomieszczą blisko 1,5 tys. kibiców. Karta walk obejmować będzie łącznie 10 pojedynków, ich start zaplanowano w sobotę 26 czerwca na godzinę 18:00.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Janusz Sram

Oplot Challenge </br><b> Heavyweight</b>

162 komentarzy 142 polubień

Daliby walkę Łazarskiemu gladiatorowi skoro ostatnia gala gdzie miał walczyć nie wyszła.

Odpowiedz polub