Dillon Danis (2-0) może zapomnieć o swojej wygranej podczas gali Bellator 238. Jak poinformował portal The Orange County Register przyjaciel Conora McGregora nabawił się kontuzji i jego pojedynek został odwołany. Z racji tego, że do wydarzenia pozostało 7 dni, organizacja zdecydowała, że zdejmie z rozpiski Kegana Gennricha (2-1), zawodnik ten nie jest aż tak rozpoznawalny, żeby na ostatnią chwilę szukać mu zastępstwa. W tym wypadku jego pojedynek z ”El Jefe” zostanie najprawdopodobniej przełożony na inny termin. Oczywiście Kegan otrzyma swoje wynagrodzenie za walkę.

Według portalu MMAJunkie, ich reporterzy widzieli Dillona o kulach podczas ceremonii ważenia UFC 246, nie wiedzieli jednak, jakiego nabawił się urazu. Kontuzja zapewne pojawiła się podczas wspólnych treningów z Conorem w Vegas, ponieważ zawodnik Bellatora od dłuższego czasu pomaga mu w przygotowaniach.

Ostatecznie Marc Raimondi z ESPN rozmawiał z Danisem za kulisami ceremonii ważenia i zdradził, że Amerykanin przeszedł operację pobocznego więzadła strzałkowego oraz łąkotki prawego kolana. Co więcej, dziennikarz potwierdził, że kwota kary po UFC 229 nie została uregulowana, przez co Dillona zabraknie w narożniku Irlandczyka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.