Michael Bisping, komentator gal UFC oraz analityk, wskazał następnego potencjalnego rywala dla Michaela Page’a. Anglik chciałby zobaczyć „Venoma” w starciu z Ianem Machado Garrym.

Page udanie zadebiutował pod szyldem amerykańskiego hegemona podczas gali UFC 299. Wydarzenie odbyło się 9 marca w Miami w obiekcie Kaseya Center. 36-latek w trzecim starciu karty głównej z Kevinem Hollandem w pojedynku kategorii półśredniej. Popularny „Venom” po świetnej rywalizacji zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów w stosunku 29-28 u całej trójki. Sobotnia wygrana zapewniła zawodnikowi z Londynu dostanie się do rankingu kategorii półśredniej UFC. Page zajmuje we wspomnianym zestawieniu 13. miejsce.

O następnym rywalu dla 36-latka wypowiedział się Michael Bisping na swoim kanale na YouTubie. Były mistrz UFC chciałby zobaczyć „Venoma” w starciu z Ianem Machado Garrym. Komentujący obecnie gale amerykańskiego potentata uważa, że taka walka toczyłaby się w stójce. Bisping widziałby ten pojedynek jako eliminator do starcia z mistrzem wagi półśredniej UFC, Leonem Edwardsem, na potencjalnej gali na stadionie w Wielkiej Brytanii. Obecnie Irlandczyk pozostaje bez zestawionego pojedynku.

Jako kibic bardzo chciałbym zobaczyć ten pojedynek. Obydwaj są bardzo wysocy, zarówno Garry, jak i Page, mają po 191 centymetrów wzrostu. Jeden i drugi to stójkowicz, więc nie będą dążyli do zapasów. Zobaczylibyśmy dwóch niesamowicie utalentowanych stójkowiczów, byłaby to spora rozrywka. Zwycięzca walki Page’a z Garrym potencjalnie mógłby walczyć z Leonem Edwardsem na stadionie w Wielkiej Brytanii.

Garry (MMA 14-0) w UFC, dla którego rywalizuje od 2021 roku, wygrał 7 walk. Ostatnie zwycięstwo odniósł z Geoffem Nealem przez niejednogłośną decyzję sędziów na UFC 298 w lutym. Irlandczyk przed angażem w UFC, „The Future” był mistrzem kategorii półśredniej organizacji Cage Warriors. 8 z 14 zwycięstw zdobywał przed czasem. Garry zajmuje 7. miejsce w rankingu kategorii półśredniej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

f
frz

Oplot Challenge
Featherweight

9 komentarzy 17 polubień

Ktoś by w końcu cuckolda wyjaśnił? :juanlaugh:
A tak full poważnie ciekawe zestawienie, Garry ostatnio nie zachwycił.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Quairon
Quairon

Maximum FC
Super Heavyweight

1,781 komentarzy 3,841 polubień

Khamzat where are you? Odpowiem sobie sam - :gdzie:

Odpowiedz 1 Like