Były mistrz kategorii koguciej UFC, Aljamain Sterling, po raz kolejny zaapelował do Seana O’Malleya o starcie rewanżowe. „Funk Master” wspomniał również, że w innym wypadku Amerykanin powinien walczyć z jego klubowym kolegą Merabem Dvalishvilim.

Sterling w pierwszej walce z O’Malleyem stracił pas wagi koguciej podczas sierpniowej gali UFC 292. Jamajczyk przegrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie z 28-latkiem, który tym samym został nowym mistrzem. Walka ta uświetniła wspomniane wydarzenie. Sterling w ubiegły weekend zmierzył się w grapplingowym starciu z byłym zawodnikiem UFC, Mikem Grundym na gali Polaris 25 w Walii. Od razu po walce „Funk Master”, który wygrał decyzją sędziów, zaapelował do O’Malleya o starcie rewanżowe. Były mistrz zasugerował również walkę z jego klubowym kolegą Merabem Dvalishvilim, który jest na fali 9. zwycięstw.

Mam wiadomość dla „Sugara”. Daj mi rewanż, albo walcz z Merabem. To jest takie proste. Przestań unikać czołowych zawodników i bądź mężczyzną, prawdziwym mistrzem. Walcz przeciwko najlepszym z najlepszych. To jest to co robiłem i teraz Ty musisz robić to samo. Zróbmy to!

Sterling (MMA 23-4) przed porażką z O’Malleyem pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Henry’ego Cejudo w walce wieczoru majowej gali UFC 288. To była jego trzecia udana obrona mistrzowskiego tytułu, który zdobył w marcu 2021 na UFC 259. Wówczas Sterling został trafiony nielegalnym kolanem przez Petra Yana. Obecnie Jamajczyk zajmuje 1. miejsce w rankingu wagi koguciej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,865 komentarzy 2,857 polubień

Były mistrz kategorii koguciej UFC, Aljamain Sterling, po raz kolejny zaapelował do Seana O’Malleya o starcie rewanżowe. „Funk Master” wspomniał również, że w innym wypadku Amerykanin powinien walczyć z jego klubowym kolegą Merabem Dvalishvilim. Sterling w pierwszej walce z O’Malleyem stracił pas wagi koguciej podczas sierpniowej gali UFC 292. Jamajczyk przegrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie z 28-latkiem, […]

Odpowiedz polub

click to expand...