Aspen Ladd vs Yana Kunitskaya, Claudia Gadelha vs Cynthia Calvillo

Grudniowa gala UFC w Waszyngtonie powoli zaczyna nabierać kolorów. Jak donosi Brett Okamoto z ESPNAspen Ladd (8-1) zmierzy się z Yaną Kunitskayą (12-4) w wadze koguciej kobiet, zaś Claudia Gadelha (17-4) podejmie Cynthię Calvillo (8-1).

Oba pojedynki zostały zaakceptowane werbalnie. Wydarzenie odbędzie się w Capital One Arena, gdzie m.in. swoje mecze rozgrywa drużyna NBA- Washington Wizards.

Dla Aspen Ladd jest to szybie zestawienie, gdyż niecały miesiąc temu została pokonana przez Germaine de Randamie w 13 sekund.

Yana Kunitskaya od porażki z Cris Cyborg (21-2) zwyciężyła dwa pojedynki z: Marion Reneau oraz Liną Lansberg. Wygrana w Waszyngtonie może przybliżyć ją do szansy mistrzowskiej w 135 funtach.

Cynthię Calvillo czeka za to najcięższa przeprawa w dotychczasowej karierze. Co prawda zawodniczka mierzyła się z Carlą Esparzą, ale to jednak Gadelha stawiała twardsze warunki naszej mistrzyni- Joannie Jędrzejczyk. Co więcej, wygrywała ona z Esparzą na UFC 225. Więc nie trudno stwierdzić, że to największe wyzwanie w przygodzie sportowej Amerykanki z Team Alpha Male.

4 KOMENTARZE

  1. Ooooo, chętnie obejrzę…. gify ze skończenia tej kalafiorzycy Calvillo. Drażni mnie to babsko w chuj.

  2. Claudia nie jest kontuzjowana? Coś widziałem niedawno na jej insta, że czeka ją dłuższa przerwa

    chyba kontuzja dupska

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.