Aspen Ladd vs Yana Kunitskaya, Claudia Gadelha vs Cynthia Calvillo

Grudniowa gala UFC w Waszyngtonie powoli zaczyna nabierać kolorów. Jak donosi Brett Okamoto z ESPNAspen Ladd (8-1) zmierzy się z Yaną Kunitskayą (12-4) w wadze koguciej kobiet, zaś Claudia Gadelha (17-4) podejmie Cynthię Calvillo (8-1).

Oba pojedynki zostały zaakceptowane werbalnie. Wydarzenie odbędzie się w Capital One Arena, gdzie m.in. swoje mecze rozgrywa drużyna NBA- Washington Wizards.

Dla Aspen Ladd jest to szybie zestawienie, gdyż niecały miesiąc temu została pokonana przez Germaine de Randamie w 13 sekund.

Yana Kunitskaya od porażki z Cris Cyborg (21-2) zwyciężyła dwa pojedynki z: Marion Reneau oraz Liną Lansberg. Wygrana w Waszyngtonie może przybliżyć ją do szansy mistrzowskiej w 135 funtach.

Cynthię Calvillo czeka za to najcięższa przeprawa w dotychczasowej karierze. Co prawda zawodniczka mierzyła się z Carlą Esparzą, ale to jednak Gadelha stawiała twardsze warunki naszej mistrzyni- Joannie Jędrzejczyk. Co więcej, wygrywała ona z Esparzą na UFC 225. Więc nie trudno stwierdzić, że to największe wyzwanie w przygodzie sportowej Amerykanki z Team Alpha Male.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.