Artem Lobov o Malignaggim: Zapewniam was, nawet jego matka go nienawidzi

Na konferencji Bare Knuckle FC emocji nie brakowało. Amerykański bokser podczas spotkania twarzą w twarz opluł Artema Lobova (14-15-1, MMA) i w każdej wymianie zdań krytykował „GOATA”. Rosjanin dał się uchwycić reporterom MMAJunkie poza kulisami wydarzenia i w przypływie emocji skomentował zachowanie Paula Malignaggiego (38-8-0, boks).

Ten gość to chodząca porażka. Jedyne co robi, to pluje na czyjąś pracę. Opluł mural z Conorem a ktoś przecież poświęcił wiele czasu i pracy, aby stworzyć dzieło. Co to jest w ogóle za zachowanie? Ten gość nie ma żadnego wstydu i szacunku. Nie mogę się doczekać, kiedy położę go przed całym światem. Wszyscy chcą, żebym zabił tego chu@!.

Lobov zapytany o to, co chciał osiągnąć Paulo swoim zachowaniem, po prostu rozkładał ręce.

Nie mam kur@# pojęcia, o co mu chodziło. On po prostu jest brudnym skurwy%^$&. Zapewniam, że własna matka go nienawidzi.

Walka Lobov vs. Malignaggi odbędzie się 22 czerwca w New Hampshire na Bare Knuckle 5„Rosyjski Młot” przed spotkaniem nie boi się tytułów bokserskich Paulo, co podkreśla w rozmowie.

Bardzo ciężko trenuję. Mam twardych sparingpartnerów, są to utalentowani bokserzy. Malignaggi mówił, że nigdy nie walczyłem z bokserem, ale to on jest teraz stary, wolny i skończony. Nie może mnie zaskoczyć.

2 KOMENTARZE

  1. No niezle sobie grabi Paulinka przeciesz on nawet w najlepszej formie nie nadawal sie do walk na gole piesci z tej prostej przyczyny ze to techniczny piesciarz ktory wyrzucal bardzo duzo bardzo slabych ciosow a tu trzeba punchera kogos twardego z ciosem, ta walka ma taki sens jak walka najmana z pudzianem, dac glupia satysfakcje kibicom.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.