Walka w formule semi-pro: Sebastian Decowski vs Dominik Dymiński na AFN Special Edition.

Już za niecałe dwa tygodnie będziemy mieli okazję oglądać emocjonujące starcie w formule semi-pro. W tym boju Sebastian Decowski zmierzy się z Dominikiem Dymińskim.

Reprezentant Spartakus Rzeszów legitymuje się amatorskim rekordem 16 zwycięstw i tylko dwóch przegranych. W swojej amatorskiej karierze pokonywał takich zawodników jak Konrad Król, Jakub Drozdowski czy Maksymilian Podgórski. Decowski musiał dwukrotnie uznać wyższość Shamada Erzanukaeva –to jedny rywal, który był w stanie mu zagrozić, większość swoich walk Sebastian wygrywał przed czasem, zaś jego rywal z klubu Spartan Chorzów ma na koncie tylko jedną przegraną, którą zafundował mu zdobywca Heraklesa w kategorii „Amator Roku” – Cyprian Wieczorek. Decowski zapowiada, że to jego ostatnia walka w formule semi-pro i po tym pojedynku planuje wkroczyć na zawodową ścieżkę swojej kariery.

O tym, kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia dowiemy się już 8 maja!

O gali Armia Fight Night Special Edition

Kolejna – specjalna edycja gali Armia Fight Night odbędzie się 8 maja. Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP SPORT. Od 2017 roku odbywają się wyjątkowe gale AFN z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Organizacja od samego początku zwróciła uwagę całej, sportowej Polski. Dziewięć poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku. Również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na wielkie zestawienia! W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego. Co organizacja przygotowała dla swoich kibiców na specjalną edycję? O tym dowiemy się już wkrótce. Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Charlie
Charlie

Jungle Fight
Middleweight

351 komentarzy 1,625 polubień

War Dominik
::duszenie:::bleed:

Odpowiedz polub