Wczoraj organizacja ogłosiła, że podczas MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 zawalczy Mansur Anzhiev. Dziś ogłoszony został jego rywal. Reprezentant WCA Fight Team zmierzy się Michałem Dominem (2-0-0).

Reprezentant Octabgon Żory w swojej zawodowej i amatorskiej karierze stoczył łącznie ponad 60 walk. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w Muay Thai i K1, od których zaczynał swoją rywalizację zawodniczą w sportach walki.

Co ciekawe Mansur i Michał mieli okazję ze sobą walczyć w 2017 roku. Jednogłośną decyzją sędziów walkę wygrał Anzhiev.

Teraz zawodnicy spotkają się ponownie, żeby jeszcze raz zweryfikować swoje umiejętności.

Jak będzie tym razem?

O tym przekonamy się już 13 marca. Jedno jest pewne! Obaj zawodnicy idą po zwycięstwo!

Organizacja właśnie poinformowała, że kolejnym zawodnikiem, który zawalczy na gali w Mysłowicach będzie gwiazda polskiego MMA w wadze piórkowej – Kamil Łebkowski (18-9-0).  Reprezentant WCA Fight Team od prawie roku pozostaje w spoczynku od walk zawodowych. „Bomba” jest byłym mistrzem PLMMA w kategorii piórkowej. Od 2016 roku był związany z FEN, gdzie stoczył wiele emocjonujących walk, zjednując sobie tym samym rzeszę kibiców.  Na swoim koncie ma wygrane, imponujące pojedynki z takimi świetnymi przeciwnikami, jak Japończyk Yoshihiro Koyama czy były fighter UFC Piotr Hallmann.

Teraz po prawie rocznej przerwie Łebkowski wraca głodny zwycięstwa jeszcze bardziej niż kiedykolwiek!

Czy będzie to powrót w wielkim stylu?

O tym przekonamy się już 13 marca!

O gali MINUTOR Energia Armia Fight Night 8

Kolejna – ósma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 13 marca na Górnym Śląsku w Mysłowicach!

W 2017 roku na polskiej scenie MMA pojawił się zupełnie nowy projekt – gala sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Wydarzenie od samego początku zwróciło uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Tym razem kibice również mogą liczyć na wielkie emocje i zestawienia! W klatce MMA zmierzą się reprezentanci wszystkich rodzajów sił zbrojnych Wojska Polskiego.

13 marca w hali MOSiR przy ul. Bończyka 32z czekają nas prawdziwe sportowe wojny! Sponsorem tytularnym gali została firma MINUTOR Energia z Mysłowic!

Bilety już trafiły do sprzedaży na portalu 

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją  Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.