Kolejnym zawodnikiem, który zawalczy podczas MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 w Mysłowicach będzie Mansur Azhiev.

Reprezentant Berkut WCA Fight Team (3-0-0) jest uważany za jednego z większych prospektów polskiego MMA. Swoją ostatnią walkę odbył podczas Armia Fight Night 5 w Łomży gdzie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Mariusza Moniaka . Od tego czasu Mansur cały czas pozostaje niepokonany. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2018 roku, ale wcześniej również z powodzeniem startował amatorsko.

Podczas AFN 7 Mansur miał walczyć z Adrianem Kępą, który podczas MINUTOR Eneria Armia Fight Night 8 będzie walczył o Mistrzowską Szablę. Ostatecznie do starcie jednak nie doszło.

Teraz Mansur wraca po być może – swoje 4 zwycięstwo.

Czy je zdobędzie? To okaże się już 13 marca w Mysłowicach.

Rywal Mansura zostanie przedstawiony wkrótce .

O gali MINUTOR Energia Armia Fight Night 8

Kolejna – ósma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 13 marca na Górnym Śląsku w Mysłowicach!

W 2017 roku na polskiej scenie MMA pojawił się zupełnie nowy projekt – gala sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Wydarzenie od samego początku zwróciło uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Tym razem kibice również mogą liczyć na wielkie emocje i zestawienia! W klatce MMA zmierzą się reprezentanci wszystkich rodzajów sił zbrojnych Wojska Polskiego.

13 marca w hali MOSiR przy ul. Bończyka 32z czekają nas prawdziwe sportowe wojny! Sponsorem tytularnym gali została firma MINUTOR Energia z Mysłowic!

Bilety już trafiły do sprzedaży na portalu 

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją  Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.