Szeregowy Szymon Karolczyk (4-2) kolejnym zawodnikiem na karcie walk AFN 11 w Łodzi!

Żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej Szeregowy Szymon Karolczyk po raz kolejny będzie miał okazję zaprezentować swoje sportowe umiejętności kibicom Armia Fight Night.  Reprezentant klubu Ankos MMA trenujący pod okiem Andrzeja Kościelskiego ostatnio dzielił plac boju z Michałem Dominem na gali KSW 63 – po walce na pełnym dystansie musiał uznać wyższość swojego rywala. Warto tu jednak nadmienić, iż wziął pojedynek na 10 dni przed galą i mimo krótkiego okresu przygotowań zaprezentował się bardzo dobrze. Karolczyk pod sztandarem AFN przegrywał z Adrianem Kępą (AFN 9), wygrywał natomiast z Kamilem Czyżewskim (AFN SE) – oba te pojedynki zakończyły się decyzją sędziów. W swojej zawodowej karierze mierzył się także z Adrianem Szybą, Miłoszem Wąsikiem oraz Dawidem Gałęckim – wszystkie te walki wygrał, w tym dwie już w pierwszej rundzie.

Szymon Karolczyk nie zwalnia tempa i po raz piąty w tym roku wejdzie do klatki! Z kim tym razem podzieli plac boju? O tym dowiecie się już niedługo!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,170 komentarzy 3,272 polubień

Szeregowy Szymon Karolczyk (4-2) kolejnym zawodnikiem na karcie walk AFN 11 w Łodzi!

Żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej Szeregowy Szymon Karolczyk po raz kolejny będzie miał okazję zaprezentować swoje sportowe umiejętności kibicom Armia Fight Night. Reprezentant klubu Ankos MMA trenujący pod okiem Andrzeja Kościelskiego ostatnio dzielił plac boju z Michałem Dominem na gali KSW 63 – po walce na pełnym dystansie musiał uznać wyższość swojego rywala. Warto tu jednak nadmienić, iż wziął pojedynek na 10 dni przed galą i mimo krótkiego okresu przygotowań zaprezentował się bardzo dobrze. Karolczyk pod sztandarem AFN przegrywał z Adrianem Kępą (AFN 9), wygrywał natomiast z Kamilem Czyżewskim (AFN SE) – oba te pojedynki zakończyły się decyzją sędziów. W swojej zawodowej karierze mierzył się także z Adrianem Szybą, Miłoszem Wąsikiem oraz Dawidem Gałęckim – wszystkie te walki wygrał, w tym dwie już w pierwszej rundzie.

Szymon Karolczyk nie zwalnia tempa i po raz piąty w tym roku wejdzie do klatki! Z kim tym razem podzieli plac boju? O tym dowiecie się już niedługo!

Odpowiedz polub

click to expand...