Anthony Pettis złamał stopę

Anthony Pettis (22-9) po dzisiejszym pojedynku z Natem Diazem (20-11) opublikował zdjęcie złamanej stopy. Dziennikarz Ariel Helwani zdążył już zapytać o kontuzję jego trenera Duke Roufusa. Mimo urazu ”Showtime” zdołał przewalczyć 3 rundy ze stocktończykiem.

Anthony Pettis złamał swoją prawą stopę w pierwszej rundzie pojedynku z Natem Diazem, potwierdził to jego trener Duke Roufus. Możliwe, że stopa będzie wymagała operacji. Wszystko będą wiedzieć, kiedy zawodnik wróci do domu w Milwaukee.

View this post on Instagram

Congrats @natediaz209

A post shared by Anthony Pettis (@showtimepettis) on

 

17 KOMENTARZE

 1. zawsze to bawi, sama sie nie zlamala przeciez

  Sama nie, ale Pettis pisał, że głowa Diaza mu ją połamała

 2. Sama nie, ale Pettis pisał, że głowa Diaza mu ją połamała

  Raczej noga, był chyba taki moment jak Pettis kopnął nisko a Diaz zblokował. Było widać, że Pettis gorzej na tym kopnięciu wyszedł, to mogło być to. Swoją drogą zabawne, chyba pierwsze kopnięcie, które Diaz zblokował i od razu trup :awesome:

 3. Szacun dla obu, bo walczyli na pełnej k… ale Pettisa ktoś za wcześniej określił półśrednim, Diaz był znacznie większy. A pomyśleć jakby miał zawalczyć z Usmanem, Woodleyem albo nawet Kolbą. Różnica ogromna. Pettis jest za mały na WW kropka

 4. Szacun dla obu, bo walczyli na pełnej k… ale Pettisa ktoś za wcześniej określił półśrednim, Diaz był znacznie większy. A pomyśleć jakby miał zawalczyć z Usmanem, Woodleyem albo nawet Kolbą. Różnica ogromna. Pettis jest za mały na WW kropka

  Z thompsonem też była mega różnica a zrobił co zrobił

 5. Pettis złamał sobie stope jeszcze przed walką tak na wypadek gdyby w klatce się nie udało i można było wyjaśnić wpitol od Diaza :fjedzia:

 6. Pettis złamał sobie stope jeszcze przed walką tak na wypadek gdyby w klatce się nie udało i można było wyjaśnić wpitol od Diaza :fjedzia:

  Diaz mu złamał jak Pettis próbował low kicka.

 7. Diaz zablokował kopniecie i chyba wtedy coś gruchnęło bo potem Showtime kopać coś nie chciał. Obejrzałem tą walkę jeszcze raz, kompletna dominacja Nate'a.

 8. Z thompsonem też była mega różnica a zrobił co zrobił

  Stephen jest innym zawodnikiem po walkach z Woodleyem. Widać regres gołym okiem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.