UFC oficjalnie poinformowało o zestawieniu ciekawego starcia pomiędzy byłym pretendentem do mistrzowskiego pasa wagi półśredniej Stephenem Thompsonem a byłym mistrzem wagi lekkiej  Anthony Pettisem.

Do pojedynku dojdzie w kategorii półśredniej na gali UFC on ESPN+ 6 w Nashville, która odbędzie się 23 marca.

Pettis (21-8 MMA) to były mistrz kategorii lekkiej UFC. W ostatniej walce przegrał po emocjonującym starciu z Tonym Fergusonem. Anthony znany jest ze swojej efektywnej stójki. W ostatnich 4 pojedynkach, po powrocie do kategorii lekkiej, jego bilans wynosi 2-2. W swojej karierze pokonywał on m.in. Bensona Hendersona czy Gilberta Melendeza.

Thompson (14-3-1 MMA) nie wrócił do oktagonu od czasu kontrowersyjnej porażki przez decyzję sędziowską w Liverpoolu z Darrenem Tillem. W przeszłości Stephen mierzył się z m.in. Robertem Whittakerem, Tyronem Woodleyem czy Jorge Masvidalem.

Organizacja podczas sobotniego debiutu w stacji ESPN potwierdziła również kilka innych starć do jakich dojdzie na marcowej gali:

Anthony Pettis vs. Stephen Thompson planowane na UFC on ESPN+ 6

10 KOMENTARZE

 1. Pettis niedawno próbował sił w piórkowej, teraz do półśredniej :frankapprove:

  Patrz Rumble, ale to nie skończy się dobrze

 2. Nie jest Pettis moim ulubionym zawodnikiem, ale przyznaję, nie pierdoli się chłopak i zawsze bierze najtrudniejszych rywali. Dlatego teraz będę trzymać za niego kciuki, niech pokona nudnego Stefana.

 3. Nakurwianka Tonego z Wykałaczką już na zawsze pozostanie jedną z moich ulubionych walk w historii także sentymentalnie teampettis chociaż zgadzam się że w WW szanse małe…

  Dla gimbów:

  Co? Myślałeś, że tu będzie link do walki w fullhd 4k bez reklam? Taki chuj, sam sobie poszukaj! (:

 4. Nakurwianka Tonego z Wykałaczką już na zawsze pozostanie jedną z moich ulubionych walk w historii także sentymentalnie teampettis chociaż zgadzam się że w WW szanse małe…

  Dla gimbów:

  Co? Myślałeś, że tu będzie link do walki w fullhd 4k bez reklam? Taki chuj, sam sobie poszukaj! (:

  Fajny spojler 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.