Mistrz świata organizacji: IBF, WBO, IBO oraz WBA w wadze ciężkiej – Anthony Joshua rozpoczął medialne wojny, dzięki którym miałby szansę na duże walki z Deontayem Wilderem oraz Tysonem Furym. Ciężko jednak nie zauważyć, że na jego głównym celem jest ”Olbrzym z Wilmslow”. Poniżej znajdują się słowa Brytyjczyka z podcastu SI Boxing.

Mogę wiele powiedzieć o Wilderze. Nie powinno się jednak kopać leżącego, więc zostanę przy tych zasadach i tego nie zrobię.

Określę go tak, to słowo zaczyna się na literę – D, a kończy się na literę – A. Nie chce mi się wchodzić w te igraszki internetowe, tylko w kilku walkach próbowałem trash talku. Jestem ambasadorem sportu, reprezentuję swoich sponsorów. Nie przystoi mistrzowi takie gadanie.

Popularny ”AJ” odniósł się także do trylogii na szczycie wagi ciężkiej pomiędzy Wilderem a Furym, według niego trzecie spotkanie nie ma sensu.

Uważam, że Fury wygra po raz kolejny. Chociaż ciężki cios może nadejść w każdej chwili.

Chcę walki z Tysonem, bo wtedy każdy zapomni o mojej porażce z Andym Ruizem. Powiem wam, że teraz kwarantanna zatrzymuje mój rozwój. Pracuję ciężko, aby pokonać Tysona Fury’ego. Udowodnię wszystkim wątpiącym we mnie, że się mylą. Muszę go pokonać.

Patrzę w jego kierunku, ale najpierw przejdę przez Kubrata Puleva. Ten człowiek nie jest na moim poziomie, dam radę. Chcę gości ze szczytu, rozprawię się z Tysonem Furym. W minionym roku miałem swoje problemy i poradziłem sobie z nimi. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele daje zawodnikowi utracenie pasów i bolesna porażka.

Co ciekawe, Anthony Joshua jest gotowy podjąć rękawice i stanąć do ringu z ”Gypsy Kingiem” w każdym momencie.

ZOBACZ TAKŻE: Deontay Wilder stwierdza, że Tyson Fury nie jest prawdziwym mistrzem.

Kiedy tylko Fury będzie gotowy, zapewniam was, że nie odrzucę propozycji. Mówią, że jestem underdogiem i potrzebuję odbudowy swojej pozycji i nazwiska. Zdemoluję Puleva i pokażę, że stać mnie na wszystko.

Przypomnę wam tylko, że Tyson jest na ringu zawodowym od 11 lat, potrzebował wiele czasu na rozwój. Dopiero teraz jest mistrzem i boksuje z wielką pewnością siebie. Jego 10 lat zajmie mi 3 lata.

Wyobraźcie sobie, gdzie będę za 10 lat. Będę nie do powstrzymania.

Jeżeli chodzi o Anthony’ego i jego ostatnie słowa to swoją zawodową karierę rozpoczął w 2013 roku, tylko dwa lata wcześniej rozpoczął treningi i zdobył medal na igrzyskach w Londynie. Czy Joshua ma szansę na wygraną w starciu ze znakomitym Tysonem Furym? Jedno jest pewne – organizacja takiego wydarzenia na terenie Wielkiej Brytanii zapełni każdy stadion fanami aż po brzegi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.