Na UFC Vegas 18 Alexander Volkov pokazał się z bardzo dobrej strony i umocnił się w rankingu wagi ciężkiej. Rosjanin pokonał Alistaira Overeema przez nokaut w drugiej rundzie i nie wykluczył, że w następnej walce zmierzy się o pas królewskiej kategorii wagowej.

Alexander Volkov na konferencji prasowej po wydarzeniu w Las Vegas podziękował Holendrowi za bój i ostrzegł swoich kolejnych rywali.

Chcę walki o pas, zobaczymy, jak szybko ją dostanę. Niedługo dojdzie do ciekawych rywalizacji w wadze ciężkiej UFC, a wtedy dowiem się dokładnie, na jakiej pozycji jestem sklasyfikowany w rankingu.

To mój czas, czuję dobrą formę i z pewnością jestem na fali, która prowadzi do mistrzostwa.

W najbliższym czasie w kategorii ciężkiej rozstrzygnie się rewanż pomiędzy Stipe  Miociciem a Francisem Ngannou. Co więcej, Curtis Blaydes zmierzy się z Derrickiem  Lewisem, a Jairzinho Rozenstruik podejmie Ciryla Gane’a. Po tych starciach na pewno Rosjanin zostanie poinformowany, czy zasłużył na walkę o pas.

Ciężko pracowałem, aby odnieść sukces dzisiejszej nocy. Nie wypaliłem się, wręcz przeciwnie czuję wiele świeżości. Mogę być tylko lepszym zawodnikiem.

Alexander tak naprawdę jest solidnym zawodnikiem i jego rekord zawodowy mówi sam za siebie. Karierę rozpoczynał w organizacji M-1 Global, następnie przeszedł do Bellatora, a od 2016 roku wojuje w UFC. W najlepszej organizacji MMA na świecie przegrywał tylko z Curtisem Blaydesem oraz niefortunnie z Derrickiem Lewisem.

20 KOMENTARZE

 1. Wg mnie ma jak najbardziej szansę na tytuł, nabrał masy i od razu inaczej to wygląda. Co nie oznacza, że ma dostać w następnej walce, niech rozjedzie jeszcze kogoś.

 2. Za 2 tygodnie walka Lewis vs Blaydes więc wydaje mi się, że jako iż przegrywał z oboma to pojedynek ze zwycięzcą byłby całkiem uzasadniony.Bezpośredniego pojedynku o pas i tak nie nie dostanie bo zbyt długa kolejka.

 3. Za 2 tygodnie walka Lewis vs Blaydes więc wydaje mi się, że jako iż przegrywał z oboma to pojedynek ze zwycięzcą byłby całkiem uzasadniony.Bezpośredniego pojedynku o pas i tak nie nie dostanie bo zbyt długa kolejka.

  O to to to to

 4. Ja bym rewanż obejrzał. Albo rewanż z Lewisem.

  Nie no ruchanie Blaydesa powinno mieć swoje granice :D. Gość powinien być w kolejce do TSa zaraz po Mgebe.

 5. Nie no ruchanie Blaydesa powinno mieć swoje granice :D. Gość powinien być w kolejce do TSa zaraz po Mgebe.

  Zapominasz, że pojawił się JJ 😉 reszta może iść na frytki. Poza tym, jeżeli wygra Mgebe to Blaydes nie ma żadnych argumentów by dostać walkę o tytuł. 2-0.

 6. Zapominasz, że pojawił się JJ 😉 reszta może iść na frytki. Poza tym, jeżeli wygra Mgebe to Blaydes nie ma żadnych argumentów by dostać walkę o tytuł. 2-0.

  Argument ma prosty. Pokonał każdego kto się liczy co nie nazywa się Ngannou lub Rozenstruik (który nadal nie wiem co robi w konwersacji o top 5 skoro wygrał z emerytami a Ngannou prawie go zabił)

   :fjedzia:

 7. Nie no ruchanie Blaydesa powinno mieć swoje granice :D. Gość powinien być w kolejce do TSa zaraz po Mgebe.

  ruchania blejdsa i tym podobnych nudziarzy oktagonowych nigdy dość. zarabia fchuj,  jego walki to pedalskie przytulanki, a nie walki. jakby tego mało to odpowiedni kolor skóry= odpowiednio niskie iq

  wszystich tych blejdsów, edwardsów, tajronów czy innych uusmanów, a także 98% cukini co zarabiają fchuj szekli nie dając nic ciekawego w klatce to bym wytransferował do bellatora. przecież oni się pewnie nawet nie zwracają $$$ łysemu wężowi :NOK:

 8. Argument ma prosty. Pokonał każdego kto się liczy co nie nazywa się Ngannou lub Rozenstruik (który nadal nie wiem co robi w konwersacji o top 5 skoro wygrał z emerytami a Ngannou prawie go zabił)

   :fjedzia:

  pijesz, nie pisz.

 9. ruchania blejdsa i tym podobnych nudziarzy oktagonowych nigdy dość. zarabia fchuj,  jego walki to pedalskie przytulanki, a nie walki. jakby tego mało to odpowiedni kolor skóry= odpowiednio niskie iq

  wszystich tych blejdsów, edwardsów, tajronów czy innych uusmanów, a także 98% cukini co zarabiają fchuj szekli nie dając nic ciekawego w klatce to bym wytransferował do bellatora. przecież oni się pewnie nawet nie zwracają $$$ łysemu wężowi :NOK:

  Przydało by się jednak troszkę sportu i sprawiedliwości w tym MMA,chuj mnie obchodzi czy niedzielniacy lubią Blaydsa i czy Dejna na tym zarabia ja chcę równego traktowania zawodników i normalnych drabinek. Blayds niedługo ubije Blek Bestie i mam nadzieję że dadzą mu walkę o pas. Niestety JJ się wpierdolił na trzeciego,a powinien pokonać kogoś z top 10 by walczyć o pas.

 10. Argument ma prosty. Pokonał każdego kto się liczy co nie nazywa się Ngannou lub Rozenstruik (który nadal nie wiem co robi w konwersacji o top 5 skoro wygrał z emerytami a Ngannou prawie go zabił)

   :fjedzia:

  No właśnie niby tak ale nie do końca, kogo zainteresuje to starcie? Francis go rozjedzie 3x w 1r, gdzie tu sens, ludzie tego nie kupią. Mało kogo zainteresuje. Chyba, że do 3 razy sztuka. 😀

 11. No właśnie niby tak ale nie do końca, kogo zainteresuje to starcie? Francis go rozjedzie 3x w 1r, gdzie tu sens, ludzie tego nie kupią. Mało kogo zainteresuje. Chyba, że do 3 razy sztuka. 😀

  Kolego, nie mówię że te starcie jest interesujące bo wiemy obaj że Blaydes dostanie ale jednocześnie konćzą się zawodnicy których Blaydes nie pobił więc niestety ale będzie 3 nokaut of Mgebe

 12. Zapewne o następnego pretendenta bo JJ będzie walka wygranych ze starć Gane vs Jairzinho przeciwko Bestia z Curtisem. 2 wygrane z rzędu plus przegrane pojedynku z Bestia i Blaydesem to słabo go stawia w kolejce po pas. Przegrany walki o pas albo ze starć ww jak najbardziej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.